Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Hogy tudom átfoglalni a...

Hogy tudom átfoglalni a repjegyet, ha a gyerek betölti a 2 évet?

Figyelt kérdés
Van egy repjegyem, nekem a férjemnek és a kisfiamnak, aki jelenleg 20 hónapos. Jövőhét utáni héten mentünk volna rokonokhoz Franciaországba, de nagy valószínűséggel nem fogunk menni, úgy döntöttem átfoglalom tavaszra a jegyet, de ugye addigra a kicsi elmúlik 2 éves, így már nem jó a foglalás, mert neki csecsemő jegyet vettem, és a rendszerben csak az utazás dátumát lehet változtatni. Most mit csináljak? Ryanair
2020. szept. 19. 13:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Írsz nekik és megkérdezed, milyen lehetöségek vannak.
2020. szept. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
52%
Veszel másik jegyet
2020. szept. 20. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

1. Olyan szó, hogy átfoglalni nincs ilyen értelemben, legfeljebb módosítani a foglalást!

2. Felhívod a Ryanairt vagy írsz nekik emailban, és érdeklödsz, hogyan lehet a visszaútra a jegyet módosítani, kicserélni vagy a különbözet megfizetésével érvényessé tenni.

2020. szept. 20. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Az addig oké, hogy veszek másik jegyet, csak ez nem kivitelezhető az esetemben.

Mert

1. A 19.000 ft-nyi csecsemő jegy ára kellene vissza. Illetve azt ki kellene szedni az eredeti foglalásból


2. Önmagában a gyermek jegyet nem engedi foglalni a rendszer, ha megnézitek csak úgy lehet hogy minimum 1 adult is kell mellé..


Úgyhogy most várok a Ryanair chaten live agentre, mert emailekre nekem még soha az életben nem válaszoltak. Úgy látszik még senki nem volt ilyen helyzetben :/

2020. szept. 20. 09:09
 5/7 anonim ***** válasza:

Engedi a Ryanair az átfoglalást? Érdekes....

Szerintem simán bebuktad ezeket a jegyeket, hiszen nincs hatarzar, nem töröltek a járatot, a te saját döntésed, hogy nem mentek. Ergo fogod magad és veszel 3 új jegyet és nem kapsz vissza semmi pénzt.

2020. szept. 20. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Engedi,covid időszakon kívül is át leht tenni, 49.000 ft módosítási díjért.
2020. szept. 20. 13:35
 7/7 A kérdező kommentje:

Ez nem egy új keletű dolog, máskor is át lehet tenni, csak húzós a díja.


De sikerült beszélnem live agentel, átteszem jövő évre, utána arra a járatra vennem kell egy sima adult jegyet, majd írni nekik, a csecsemő jegyet törlik és visszafizetik, a külön foglaltat meg hozzárendelik díj mentesen az eredeti foglaláshoz.

2020. szept. 20. 13:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!