Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » A léghajózás a második vh...

GyBlanka54 kérdése:

A léghajózás a második vh ideje előtt élte világkorát, majd a helyüket átvették a repülőgépek, de léghajóval lehet még repülni?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok, hogy lehet e még, mert szívesen kipróbálnám, hogy milyen egy léghajóval repülni, hogy milyen fentről a föld, tudom, ugyanezt meg tudom tenni egy repülőgépen is, de repülőre szinte bármikor felülhet az ember,léghajóra viszont nem.

#repülés #léghajó #Léghajózás
2021. jan. 4. 12:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A Zeppelin féle léghajójra gondolsz, vagy hőlégballonra, ahol a kosárban ülsz?
2021. jan. 4. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A Zeppelin féle léghajóra gondolok, azt tudom, hogy hőlégballonnal lehet még repülni, sokszor láttam is, de léghajót max filmekben és kívámcsi vagyok milyen lehet vele utazni.
2021. jan. 4. 12:13
 3/6 anonim ***** válasza:
19%

Kellene egy szellemi belépő korlát az életbe is, a gyakorira is. Mondjuk hogy az ember képes legyen különbséget tenni disznó és szarvasmarha közt.

Vagy tudja azt, miért hagyott fel az emberiség a Zeppelin-féle léghajók használatával.

Mondjuk az én erkölcseim szerint a kérdezőt alapból kellene úgy kitenni innen, hogy soha többé ne nézhessen vissza, de pontosan értem, ez egy ostoba ország.

2021. jan. 4. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem értem mi a baj azzal, hogy érdeklődöm az iránt, hogy lehet e léghajóra felszállni, mint evy utas vagy ilyesmi. Kívámcsi vagyok, hogy az akkor élő emberek akik ezeket megtehették, mit éreztek, milyen egy olyan hajóval utazni, mi ezzel a baj? Nem egy agyatlan szöke csitri vagyok, hanem egy ember aki érdeklődik, hogy milyen volt az 1930-as - 40-es években az élet. Nem értem miért kell az ember kiváncsisága miatt bántani. Tegyük fel, te érdeklődsz mondjuk a gőzgépek iránt, vagy elmennél búvàrkodni a totanik-hoz, hogy megnéz miyle, a hajó és valaki emiatt kezd el idiótának nevezni, te se örülnél neki.
2021. jan. 4. 13:05
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Persze, vannak léghajók, de inkább reklámcélokat szolgálnak, itthon pl. nem tudok róla, hogy lenne rá mód, hogy utazz egyen. Sőt arról sem, hogy lenne egyáltalán.


A 3-as válaszoló hülye és finom vagyok.


[link]

2021. jan. 4. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Ha annyi penzed lesz, mint Elon Musknak, esetleg lakatlan teruleten lezuhanhatsz egyet.
2021. jan. 4. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!