Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Hogyan akarják bevezetni...

Hogyan akarják bevezetni márciustól a légitársaságok a Covid-útlevelet, ha addigra a lakosságnak még csak egy nagyon kis százaléka lesz beoltva?

Figyelt kérdés
Főleg itthon, ahol addigra még a 60 feletti krónikus betegek egy része lesz csak beoltva (és nem feltétlenül ez a korosztály repked)
2021. jan. 17. 13:24
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
28%
Addig mindenutt lockdown van es karanten, ugysem tud repkedni sok ember.
2021. jan. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 D. Brasco ***** válasza:
80%
Még maguk sem tudják,de mar riogatnak minket ezzel honapok ota....
2021. jan. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
34%

Azt ma Magyarországon egy ember tudhatja.

Bár szerintem az sem.

2021. jan. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
77%
Ezen gondolkodom én is.
2021. jan. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
44%
Figyelj, elvileg az az "útlevél" egy úgynevezett elektronikus igazolás lesz amin keresztül a hatóság gyorsan csekkolni tudja a koronavírus tesztet, illetve azt, hogy mikor milyen oltást kaptál, így nem kell papírokkal bíbelődni, egyfajta egyszerűsítésre fog szolgálni. Szerintem nem azért vezetik be, mert oltás nélkül nem fogsz tudni utazni, legalábbis remélem, hogy nem ezért.
2021. jan. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
44%
Így van, nyilván nem üzleti érdeke a légitársaságoknak az utazásra jogosultak körének csökkentése. Amiket én látok kezdeményezések, azok az adminisztráció egyszerűsítését szolgálják. Így például előre fel tudod tölteni a tesztről vagy oltásról szóló igazolást és nem a reptéren kell szerencsétlenkedni harminc különböző formátumú és nyelvű papírral. Aztán az is nyilván eljön, hogy bizonyos országok kormánya előírja a kötelező oltást, de ez aligha a légitársaságok döntése lesz.
2021. jan. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
48%

"Szerintem nem azért vezetik be, mert oltás nélkül nem fogsz tudni utazni"


Hanem???


Pont ezért!!

2021. jan. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
53%
Majd amikor ráébrednek hogy senki nem fogja azért beoltatni magát hogy elmenjen nyaralni és emiatt becsődölnek a légitársaságok, hotelek, utazási irodák, éttermek stb... akkor majd észhez térnek.
2021. jan. 18. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Egyre nő az oltási hajlandóság. Már itthon is regisztráltak kb 1,5 millióan, és még csak január közepe van.
2021. jan. 18. 17:04
 10/16 anonim ***** válasza:
0%

Azért regisztrálnak többen mert azt mondták h aki nem regisztrál nem fog kapni oltást. Így azok akik akarják oltatni magukat de regisztrálni nem akartak azok mind regisztrálnak mostanában.


Többen nem lettetek, csak jobban latszódtok.

2021. jan. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!