Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Repülőre fel lehet vinni...

Repülőre fel lehet vinni jégakkut?

Figyelt kérdés

Inzulinos cukorbeteg vagyok, az inzulint hütve kell tárolni.

Repülőre fel lehet vinni jégakkut? Vagy azt is kidobatják mert több mint 100 ml? Indulástól érkezésig szamítva kb 7 óra az út. Hütés nélkül ennyi ideig nem tárolhatom az inzulint pláne ilyen melegben.


2021. aug. 11. 18:21
 1/5 anonim ***** válasza:
A repulon eleg hideg van. Nem akarok hulyeseget mondani, de a jegakku gyanus, hogy ugyanugy folyadek. Terroristaknak konnyu dolguk volna. Feladott csomagkent plane hidegben van, de ott kockazat, ha elveszne esetleg.
2021. aug. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Most neztem ra, orvosi celbol igazoltan bizonyos mennyisegig lehet. De kerdezz utana orvosnal.
2021. aug. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
49%
Rácsörögsz légitársaságra de amúgy van hűtő a gépen oda is bedobhatod szerintem. Valószínűleg nem te vagy az első aki inzulinnal utazik.
2021. aug. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
49%
30 fokon 28 napig bírja. A reptér légkondicionált a repülő is sok indok nincs a jégakku mellett. Sőt a túl hideg károsítja jobban mint a meleg.
2021. aug. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

4-es, felbontás után lehet 30 fokon tárolni. De bontás elött hütve kell 2-8 fokon.

És mivel 2 hétre megyek, nem elég bontottam vittem, kell legalább 2 patron bontatlan.

2021. aug. 12. 06:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!