Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » EU-n belül 1,5 órával az...

EU-n belül 1,5 órával az indulás előtt elég a reptéren lenni, nem?

Figyelt kérdés

2021. aug. 31. 15:38
 1/9 A kérdező kommentje:
*Csak egy hátizsákkal utazom. Feladott poggyász nincs!
2021. aug. 31. 15:39
 2/9 anonim ***** válasza:
Ez nyilván attól függ, hogy mennyi idő átjutni a biztonsági ellenőrzésen illetve szükség esetén előtte az utasfelvételen. Nincs rá ökölszabály. Nis repterén még sok is a másfél óra, Heathrow-n meg kevés.
2021. aug. 31. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 BeefEater ***** válasza:
100%
Ha nem kell odamenned a pulthoz akkor elég lehet, de ez reptér függő is. Heathrow-n (a kettessel ellentétben) fele-harmada annyi idő alatt át szoktam jutni mint Ferihegyen. De az is számít, hogy ismered-e a repteret (de akkor nem kérdeznél ilyet), úgyhogy szerintem menj 2 órával korábban.
2021. aug. 31. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Jah eléggé reptér meg napszak függő.
2021. aug. 31. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A hivatalos ajánlás 2 óra. Tapasztalatom szerint viszont a másfél óra is bőven elég szokott lenni, ha nem kell a poggyászfeladásnál sorba állni.
2021. aug. 31. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mostanában pl Wizzair csinálja, hogy online becsekkolás után is oda kell menni a check-in pulthoz, hogy megnézzék az irataid, szóval ilyeneket azért szerencsés beleszámolni. Ha ilyen pl közbejön, csúcsidőben lehet előbb mennék. De alap esetben bőven elég kell hogy legyen.
2021. szept. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Amit a 6. ír, az igaz. 2 hete Wizzair és a Lufthansa biztosan csinálta, a többi légitársaságot nem tudom. Ennek utána kell nézni indulás előtt, de biztosan tájékoztatják az utasaikat, ha szükség van ilyesmire.
2021. szept. 3. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha nem kell csomagot feladni, akkor másfél óra bőven elég(már több mint 20x repültem vagy 10 különböző európai országból és mindenhol még várnom is kellett bőven a beszállásig). Ha fel kell adni csomagot, akkor 2 órával előbb lennék ott.
2021. szept. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Elég, mert most nincs a járvány előtti tömeg. Ha nem idnul akkortájt 5-6 gép nagyjából egyszerre, akkor főleg alig vannak a biztonsági ellenőrzésen.
2021. szept. 7. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!