Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Sos! Franciából repülnék haza...

Sos! Franciából repülnék haza (első repülőutam), szerintetek kiszednének a sorból egy sokkoló miatt? :'D

Figyelt kérdés

Nem tudom, mi hol legális vagy nem legális, azért hordok magamnál ilyet, mert mindig mindenhová egyedül közlekedek, szeretném biztonságban tudni magam és az értékeimet. Amúgy meg úgy tudom, legális, külön ez miatt is rendeltem ezt. Inkább hajítsam ki jobban járnék?

Bocsánat, ha ez hülye kérdés, de ahogy említettem első út, nem tudom mi hogy. Inkább rákérdezek.



2021. szept. 4. 13:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Megbolondultál?! Még le is tartóztathatnak, ha megpróbálod felcsempészni! Talán még a feladott poggyászban se lehet, azt nem tudom.
2021. szept. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
76%
"Franciába" meg remélem úgy jutottál ki, hogy a 35 órás Flixbusz úton majszoltad a májkrémes kenyeret héjastól.
2021. szept. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
66%

Kell a sokkoló mert félsz, hogy kirabolnak út közben a repülőn.

Logikus.

2021. szept. 4. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
96%
#3 nem fél, hanem gondolom, ott vette, és szeretné valahogy hazahozni... de szerintem feladottba sem lehet.
2021. szept. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Bármilyen fegyvert illegális a repülőre felvinni csak úgy. Már magáért a kísérletért is nagyon meg tudnak fingatni, nem csak egy sorból kiszedés lehet ebből!
2021. szept. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Beszelsz kulfoldiul es a rajzokat tudod ertelmezni? Ott kiderul, mit kell leadnod orokre. Kalasnyikov, svajci bicska, asvanyviz, tudod.
2021. szept. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Magyarországon amúgy sem birtokolhatod vagy hordhatod magaddal.
2021. szept. 5. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
33%

Ostoba ötlet.

A kérdezőt minősíti. :(

2021. szept. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
79%
Magyar törvények szerint még a hálószobádban, a bili mellet sem lehet sokkolód.
2021. szept. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 D. Brasco ***** válasza:
74%
Szerintem hagyd a kézipoggyászban és a becsekkolásnál még csattogtasd is a biztonságiak elott,az a tuti!
2021. szept. 6. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!