Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Kézi és fedélzeti poggyász:...

Kézi és fedélzeti poggyász: mit szabad és mit nem?

Figyelt kérdés

Előszőr utazom reülőpel, beszélgettem ismerősökkel és a neten is kutakodtam, de nem egyértelmű minden.

1. A folyadékokat lehet vinni a saját csomagolásukban, ha a 100ml-s szabályt betartjuk, vagy mindenképpen átlátszó flakon/tégely kell hozzá?

(Azt tudom, hogy átlátszó, újrazárható, max 1 literes tasak szükséges.)

2. Az elektronikai eszközöket, (konkrétan hajszárító, fényképezőgép, bluetoothos fülhallgató) az ellenőrzés során kivetetik velem a poggyászból vagy sem?

3. Illetve, a nem duty free-ben vásárlot kekszet, csokit fel lehet-e vinni fedélzeti poggyászban a gépre?



#repülés #poggyász #2021-es információ
2021. okt. 17. 12:24
 1/2 anonim ***** válasza:

1. Lehet a saját eredeti csomagolása

2. Nem szokták, de előfordulhat

3. Igen

2021. okt. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Lehet eredeti csomagolás, csak arra figyelj, hogy a hivatalos űrtartalmat nézik, nem azt, hogy mennyi van benne. Tehát a fel literes habfurdos doboz ha félig van is fél liter.
2021. okt. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!