Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Repülöjegy ára?

Repülöjegy ára?

Figyelt kérdés

München-Moszkva, illetve München-Vlagyivosztok távolságon mennyibe kerül egy középkategóriás jegy.

Egyelőre nem akarok utazni, de nem is ismerem ki magam, ezért nem tudom megkeresni.

Ha valaki segít, akinek van tapasztalata, azt előre is köszönöm.



2021. okt. 21. 10:03
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
80%
repjegy.hu
2021. okt. 21. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Bocs, de nem ismerem az egész rendszert (már több órája vacakolok, eredmény nélkül), fogalmam sincs, mi lenne egy középkategóriás választás, egyszerüen nem boldogulok vele.

Ha meg tudnád keresni, amit szeretnék, nagyon hálás lennék!

2021. okt. 21. 11:22
 3/18 anonim ***** válasza:
Egyszerűen beírod/kiválasztod a kiinduló várost, aztán a cél várost. Megadsz egy bármilyen dátumot és a többit a rendszer csinálja.
2021. okt. 21. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Elnézést, nem írtam, hoyg egyszerüen nem jutok tovább az elsö lépésnél, beírom valamilyen város kiindulásnak, utána a cél megadásakor csak várok, elvileg keres a rendszer, de nem történik semmi egyéb.
2021. okt. 21. 11:27
 5/18 anonim ***** válasza:
2021. okt. 21. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Itt hol találom meg a jegy árát? (Bocs, de tényleg nem csináltam még ilyet életemben...)
2021. okt. 21. 11:33
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekem tökéletesen működik. Nem azonnal, de nem is sokáig keres.

Moszkva: 75-110 ezer között, ha következő hónapra keresel jegyet

Vlagyivosztok egy átszállással 218 ezernél kezdődik

2021. okt. 21. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

5. vagyok. Oda van írva minden dátumhoz, hogy aznapra mennyibe kerül a jegy. Bal oldalon az odaút, jobb oldalon a visszaút ára látszik a dátumok alatt, forintban.

De ha ennyire fogalmad sincs róla, akkor keress meg inkább egy utazási irodát a vásárláshoz, mert csúnya meglepetésekbe szaladhatsz bele.

2021. okt. 21. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Köszi a segítséget, a 7-es válasza megfelel.

5/8-as: neked is köszönöm a segítséget, nem utazni akarok, csak egy angol vizsgához kellenek ezek az adatok.

Még egyszer nagyon szépen köszönöm a segítséget!

2021. okt. 21. 11:37
 10/18 anonim ***** válasza:
Ugyanazon a jaraton egyik nap ketszer annyiba kerul a jegy, mint a masikon. Csak konkret rakeresessel tudod meg.
2021. okt. 21. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!