Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Fogkrém az felvihető repülőre?...

Fogkrém az felvihető repülőre? Csak folyadék nem vagy rosszul tudom?

Figyelt kérdés
Esetleg ha tudtok leírást, pl wizz, akkor az is szuper lenne, hogy hol a határ mi a folyadék mi nem.
2021. nov. 10. 17:58
 1/7 anonim ***** válasza:
86%
Ha folyadek is, ha 100ml-es vagy alatta van, siman felviheto.
2021. nov. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

És többet is vihetsz ha egyesével kisebbek, de együtt többek?

És ha összeadódik, akkor a külön fajta dolgok is?


Jó lenne valami pontos leírás a szabályokról. Lehet csak bénán keresem.

2021. nov. 10. 18:23
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
100ml vagy az alatti kiszerelésben, külön bezacskózva és összesen legfeljebb 1 literig. Egyébként igen, a fogkrém is annak számít.
2021. nov. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A krémes dolog az folyadék sajna. Van tabletta formájú fogkrém, ami összerágva habzik és onnantól ugyanúgy használható.
2021. nov. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne nagy, negyedkilós tubust vigyél, mert az a szemétkosárban végzi. Hanem pici, öngyújtónál karcsúbb. u.n. utazó-fogkrémet. Az simán átmegy.
2021. nov. 11. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb fogkrém 75/100 ml, így nagy rá az esély, hogy az általában használt tubusodat is felviheted, nem szükséges utazókiszerelést venned. (Az azért hasznos, mert kisebb súlyt, helyet foglal, és ha csak pár napra mész, úgysem használsz többet.)
2021. nov. 11. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Azért akartam, mert sokat vagyok külföldön, ahol sokkal drágábbak ezek. Alap cuccaim kint vannak, szóval tudok pakolni bármit, amit vinni akarok és csak gondoltam viszek egy halom ilyesmit, ami kell mostanában és akkor megveszem itthon :D De akkor értem, hogy max 1 liternyi lehet folyadék szerű dologból összesen. A többi meg más.
2021. nov. 11. 19:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!