Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Ha a Pelikánon keresztül...

Ha a Pelikánon keresztül vettem Wizzair repjegyet megtudom változtatni a repülés időpontját a Wizzair oldalán?

Figyelt kérdés
Beszéltem telefonon a Pelikán ügyfélszolgálattal ahol elmondták hogy megtudják változtatni az időpontot de kiderült, hogy többe kerülne mint egy új jegy... Elvileg a Wizzairnél kevesebb lenne a dátum változtatási költség. A kérdés az, hogy lehetséges-e a Wizzair oldalán megváltoztatni és köze e lenne így a Pelikánhoz?

2021. nov. 10. 18:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ezért nem szabad közvetítőnél repjegyet venni.
2021. nov. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Mindig közvetlen a, legitarsasagtol vegyél jegyet.
2021. nov. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerinted, ha az Auchanba veszem meg a csiga tésztát a Tescoban ki fogják nekem cserélni tarhonyára?

Legközelebb olvasd el a vásárlási feltételeket.

Az oldalukon megtalálható legalul az ún. Üzletszabályzat.

E pont IV. bekezdés:

"Az ügyfél nyilatkozata [...]


2. Az ügyfél tudomásul veszi, hogy a Pelikán nem vállal semmilyen felelősséget a lefoglalt járattal kapcsolatos körülményekért (a járat késése, a járat törlése, elveszett poggyász stb.). A lefoglalt járattal kapcsolatos valamennyi problémát és reklamációt az érintett légitársaság jogosult kezelni. [...]"

Ne tessék lustának lenni.

2021. nov. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Akkor ez egy jó kis tanuló pénz volt... Legközelebb jobban odafigyelek a részletekre és persze inkább a légitársaságtól veszek jegyet. Nagyon köszönöm nektek a válaszokat!
2021. nov. 12. 09:44

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!