Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Júniustól lesz közvetlen...

Júniustól lesz közvetlen járat New Yorkba, létezik, hogy még nem lehet foglalni rá? Vagy csak én nem találom?

Figyelt kérdés

Elvileg a LOT lengyel légitársaság indítja újra a közvetlen járatot, de én nem találom. Normális, hogy ennyivel előtte még nem látom, vagy csak rossz helyen keresgéltem?

Nem úgy van, hogy érdemes akár már egy évvel korábban is lefoglalni a jegyet, ha tudjuk az időpontot, mert így sokkal jobb áron jutunk hozzá?

Attól tartok, hogy ha 1-2 hónappal előtte foglalok, akkor sokkal drágább is lesz, meg nyáron lehet, hogy nem is lesz hely.



2022. febr. 20. 15:56
 1/7 anonim ***** válasza:
53%

LOT oldalán keress rá! Lehet látni!


Skyscanneren, Google flightson valami miatt én sem találtam, de a LOT oldalán megtalálod. Az ár egyébként sok mindentől függ, viszont főszezonban tényleg érdemes előre foglalni, mert március-április környékén már észbekapnak az emberek, főleg egy BUD-JFK vonalon.

2022. febr. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Beírtam a LOT-ot, átirányított a bravofly-ra.

Ott meg a közvetlent nem dobta ki.

De fura, mert oda csak átszállással dobta ki, vissza pár nap múlva meg közvetlen is volt.

2022. febr. 20. 17:35
 3/7 anonim ***** válasza:
63%
Bocs, de ha a LOT hivatalos weboldalát sem sikerül megtalálni...
2022. febr. 20. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Bocs, hogy ilyen fellengzős vagy... én kérek elnézést.

Szerettem volna, ha magyar nyelvű.

Bocs már, hogy soha életemben nem utaztam még, és nem értek hozzá. Te biztos az anyatejjel szívtad magadba ezt is.

Biztos tudnék én is olyat mondani, ami számomra egyértelmű, neked meg fogalmad sincs róla. Igazán köszönöm a kedvességed.

2022. febr. 20. 17:42
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Majd én segítek neked! A böngészőbe felülre azt írjad be, hogy www.lot.com

Az indulási helyre hogy BUD /ez azt fogja jelenteni, hogy Budapestről indulsz/ az érkezéshez hogy JFK ( Ez a Kennedy reptér hivatalos neve New Yorkba).

Válaszd ki a dátumokat és kattintsál a keresés gombra.

Menni fog!

2022. febr. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Pálpusztai Dezső ***** válasza:
Minél előbb foglalj,én fél évvel előre tettem meg.Ha nem egyedül utazol,feltétlenül foglaljatok plusz pénzért helyet,mert az automata biztos,hogy nem egymás mellé ültet majd.
2022. febr. 21. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Pálpusztai Dezső ***** válasza:
Ja és még valami.Ha a turistára foglalsz,igyekezz a gépen minél előrébb foglalni helyet,mert egyfelől hátul rohadt hideg van,meg a kiszállásnál előbb érsz majd a vámtiszthez,amivel New York-ban órákat tudsz spórolni.
2022. febr. 21. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!