Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Egy hosszabb repülés során...

Egy hosszabb repülés során mivel szórakoztatod magad ha egyedül mész?

Figyelt kérdés

Újságokat/könyvet nem akarok bepakolni a hátizsákba, mert sok helyet foglal. A reptéren ilyet venni drága.


A zenehallgatást is előbb-utóbb megunom. Ráadásul a zaj miatt nem mindig lehet jól hallani.


Valakinek valami tipp?



2022. febr. 25. 18:06
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Az újságot máshol is megveheted, és kézben is felviheted.
2022. febr. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
30%

Tudod, az ember megtanulja lefoglalni magát. Például aki jobb gimnáziumba járt, az olvas.

A többi bambán néz ki a fejéből.

2022. febr. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Múltkor egy több órás repülőút előtt letöltöttem a youtube premium ingyenes próbaverzióját (azt hiszem 3 hónapig ingyenes) és letöltöttem a telefonomra pár órányi videót, azokat néztem. Kindle app is van a telefonomon, azon szoktam könyveket olvasni utazás közben, de egy sima ebook olvasó se foglal sok helyet. Ha tudok, akkor alszom egy kicsit. Nem igazán szoktam unatkozni.
2022. febr. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
94%
a hosszútávú repcsiken van filmezési lehetőség. Választhatsz egy csomó film közül. Ott a képernyő az előtted lévő szék támláján.
2022. febr. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Erre jó az e-könyv olvasó. Letöltesz rá több tartalmat és kényelmesen tudsz olvasgatni. Vagy beszélgethetsz is más, szintén unatkozó emberekkel.
2022. febr. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
67%
A reptéren pontosan ugyanannyiért adják a könyvet, újságot, mint máshol. Mindig szoktam venni utazás előtt. Amúgy egyszer voltam hosszabb úton (11 óra), adtak fülhallgatót, amivel lehetett vagy 8 csatornán különféle zenét hallgatni, és leadtak 2 vagy 3 filmet az út alatt. Meg mondjuk én nagyjából öt perc alatt összebarátkozom azzal, aki mellettem ül.
2022. febr. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
29%

Csak tudnám, hogy mi a f.-nak utazik bárhová is az olyan ember aki már a repülőn is unja magát??!

(Többször is jártam az USA-ban de még sohasem unatkoztam, pedig az nem egy rövid kis utacska.)

2022. febr. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
91%

Mert egy csőben ülni tizenórát az aztán qrvára izgalmas. Ja nem.

Kérdező, a legtöbb, hosszútávú járatot indító légitársaságoknál van lehetőséged filmet nézni, az előtted levő ülés hátulján van képernyő és aránylag nagy a választék.

Az ebook is jó ötlet, ha nincs és csak ezért az egy alkalomért nem akarsz venni, kérj kölcsön egyet valakitől. Bár egyébként egy nem túl vastag könyv sem foglal nagyon nagy helyet.

2022. febr. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
40%
Ha egy újság drága akkor egyáltalán minek utazol 🤷‍♀️
2022. febr. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Újság drága: Mert sajnálok 10-15 eurót kiadni egy jobb magazinért minden utazáskor.

A napilapokban annyira kevés érdekes cikk szokott lenni, hogy 10-20 perc alatt átérek rajtuk. (Nagyon gyorsan olvasok)


Filmek/panel: Igen, amikor van képernyő nézek pár dolgot, de egy idő után már az olyan filmek se kötnek le amiket amúgy szeretek. Egyszerűen nem tudok rendesen koncentrálni a filmre se.

2022. febr. 25. 22:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!