Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Felvihetem a fedélzetre a...

Felvihetem a fedélzetre a csomagom?

Figyelt kérdés

Amerikába fogok repülni a hétvégén, két átszállással. A repjegy tartalmaz egy carry-on baget, ami egy méretre illő kisbőrönd lesz. Van viszont egy personal item is, aminél egy hátizsákot gondoltam, de a Lufthansa nem enged csak maximum 40x30x10 méretűt.


A tervezett hátizsák méretei kb. 42x30x18


Ezt lemérik valahol, illetve ha nem merev az számít valamit? Csak egy másfél órás út lesz a Lufthansa gépén, és a United Airlines már engedné az enyémet is.



2022. febr. 28. 11:39
 1/2 subrette ***** válasza:
100%
A personal item esetén, ha nem feltűnően nagy, egy klasszikus légitársaság, mint a Lufthansa nem fog centikkel foglalkozni. Úgyis a hátadon lesz beszálláskor.
2022. febr. 28. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
csak akor kukacoskodnak, ha ranezesre egyertelmuen nagyobb mint a megengedett. egy hatizsakot meg be is lehet nyomorgatni abba a ketrecbe, ha nagyon le akarjak ellenorizni
2022. febr. 28. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!