Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Mik a feltételek a repülőn?

Mik a feltételek a repülőn?

Figyelt kérdés
Még sosem utaztam repülőn,ha minden jól megy ha a háború és járvány nem szól bele,akkor idén először repülhetek. Mit szabad felvinni a repülőgépbe,és mit szabad becsomagolni?

2022. márc. 2. 01:29
1 2
 1/16 D. Brasco ***** válasza:
0%
Lehetséges
2022. márc. 2. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
41%
Vidd az Isises fejkendőd, a mobilnak álcázott detonátort, 100ml flakonokban a nitroglicerint és az egyéb összetevőket.
2022. márc. 2. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Laylah ***** válasza:
100%
A helyedben elolvasnám az adott társaság tájékoztatóját.
2022. márc. 2. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Haha.. nem Google forditoval íródott, szlovákiai magyar vagyok...
2022. márc. 2. 09:25
 5/16 A kérdező kommentje:
Sokra nem mentem itt semmivel,de azért kösz 😅
2022. márc. 2. 09:26
 6/16 Laylah ***** válasza:
100%
Komolyan mondtam, hogy olvasd el az adott társaság tájékoztatóját. Abban minden benne van, és akadhat 1-2 dolog, ami társaságonként változik, pl. a felvihető csomag súlya, mérete. Olyan nehéz ez?
2022. márc. 2. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező! Miért nem nézed meg a konkrét légitársaság honlapját???? Amivel utazni akarnál...


De bármelyikre rákattintasz, kb. azonos infókat találsz. Legfeljebb a csomag méretében vannak eltérések.


Ennyire fogalmatlan nem lehetsz!

2022. márc. 2. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Áhhh, már leírta a #8 is előttem... :)
2022. márc. 2. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Jól mondják fentebb, a légitársaság amivel utazol, annak a honlapját böngészd. Mindegyik pontosan leírja mit vihetsz és mit nem. Mi meget a kézipoggyászba, annak mekkora lehet a mérete és minek kötelező a feladott poggyász. És persze hogy ez mennyibe kerül.

Alaposan olvasd át a feltételeket, mert sok kiskapu van amit ki is lehet használni, meg amit be is lehet szívni keményen és durván lehúznak lóvéval...

Például a becsekkolás. Azt online csináld meg, mert még a normálisabb légitársaságoknál is ha a reptéren csinálod akkor 20ezret rászámolhatsz.


Vagy a repterek honlapján is érdemes körülnézni

Például: [link] az utazás/utazás előtt menüpontban megtalálsz minden szükséges infót. Felesleges lenne ide bemásolgatni...

2022. márc. 2. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

#4


Köszi, feldobtad a napom!

2022. márc. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!