Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Hány darab elektronikai...

Hány darab elektronikai eszközt lehet behozni Magyarországra az Egyesült államokból?

Figyelt kérdés

Tudom hogy nincs rá megkötés, viszont vámot kell-e fizetni ?

Arra gondolok ha veszek 4 5 iPhonet a barátaimnak például. Illetve ha több laptopot vinnék?

Gondolom 2 laptopra nem kérdeznek rá. De ha például van 2 laptopod es 3 telefonod plusz meg 4 5 iPhone nálad akkor fizetned kell e ?



2022. márc. 25. 09:55
A kérdező szavazást indított:
Lesz vám költség
Semmi nem lesz nem érdekli őket
Rákérdeznek és ha jól magyarázod el nem kell fizetni
12 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

De, 2 laptopra is rakerdeznek ha lathatian bontatlan, a 4-5 iPhone meg vegkepp gyanus. Arra mar ki sem ternek, hogy nem kapsz ra ervenyesitheto garit, cserebe USA toltot igen amit meg a konnektorba se tudsz bedugni.


Vamot es a vamra AFA-t is fizettetnek veled, jol gondold meg mibe ugrasz mert akar masfelszereset vagy meg tobbet is kifizeted a termeknek.

2022. márc. 25. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Aha köszi szépen

Alapból 2 laptopot kell vinnem es 2 telefont magammal egyik céges a másik saját.

Illetve az esetben ha minden telefon ki van bontva akkor lehet mondani hogy saját ? Mondjuk plusszba meg 2 nyitott telefon .

2022. márc. 25. 10:22
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Hoztam már be N.Y.-ból műszaki cuccot, de kereskedelmi mennyiséget nem tudsz behozni turistaként.

Már a 2 laptop és 2 telefon is feltűnő és ha ehhez még hozzáteszel 5 db. vadonatúj iPhonet, szerinted mit szólnak majd hozzá 9 db.-nál a vámnál?!

2022. márc. 25. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"ha veszek 45 iPhonet a barátaimnak"


Jó sok barátod van...

:)

2022. márc. 25. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi szépen!

2 db telefon és 2 laptop melle meg van egy iPadem is ami szinten személyes használatára van jelenleg.


45 darab valóban sok lenne 😂

Inkább úgy értettem hogy viszek kettőt ami saját és hozok vissza plusszba 4et 😂

2022. márc. 25. 10:44
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha többet vásárolsz, akkor pl. a Times Squaren simán tudsz alkudni is. (Mindenképpen próbáld ki mindegyiket, mert simán átverhetnek 1-1 hibás készülékkel.)

Bár én Miamiban is alaposan lealkudtam a műszaki cikkeket...

2022. márc. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen !
2022. márc. 25. 19:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!