Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Ha Amerikába azért megyek,...

Ha Amerikába azért megyek, mert van ott egy házam, és az Esta kérdezi az amerikai kapcsolattartómnak az adatait, akkor oda mit kell írni? (Nincsen kint semmilyen ismerősöm.)

Figyelt kérdés
2022. márc. 28. 17:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%
D.Brasco, meló van! 😁
2022. márc. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Légyszi komoly választ.
2022. márc. 28. 18:40
 3/12 anonim ***** válasza:

Nyilván van a házról tulajdoni lapod, vagy egyéb hivatalos USA dokumentumod. Beírod a számát, vagy egyéb adatát, és kész.


Amúgy ha van ott házad, hogyhogy még soha nem voltál ott?

2022. márc. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Most örököltem.
2022. márc. 28. 19:19
 5/12 A kérdező kommentje:
És a telefonszámhoz, személy nevéhez nem kell semmit sem írni?
2022. márc. 28. 19:20
 6/12 anonim ***** válasza:
Nyilván van valami ügyvédi vagy közjegyzői okiratod az öröklésről. Beírod címként a saját házadat. Problem solved.
2022. márc. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ne menjél, mert azt a házat én "örököltem", mert nekem már kétszer is írt az ügyvéd, hogy egy -sohasem létezett- elhalálozott rokonom rám hagyta a házát és a vagyonát és már csak az illetéket kell átutalnom az USA-ba.

Ráadásul nekem már tavaly írt egy amerikai katonalány és egy nigériai is, de még őrlődöm a két csaj között, hogy melyikkel utazzak ki átvenni az örökséget...

:)

2022. márc. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 D. Brasco ***** válasza:
Amikor nalam merult fel ugyan ez a problema,em az ESTA minden rublikájába csak annyit irtam igy magyarul,hogy "mer' örökűtem".....nem volt gond,simán elfogadtak es beengedtek
2022. márc. 29. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
8. 👍😂
2022. márc. 29. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 BeefEater ***** válasza:

A Gyakori népe helyett kérdezd meg az ügyvédedet. Valószínűleg ő lesz a kapcsolattartód is.

Ennél mondjuk komolyabb kérdések is fel fognak merülni, például, hogy egyáltalán lehet-e a neveden ingatlan.

2022. márc. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!