Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Hogyan ne tévedjek el a reptéren?

Hogyan ne tévedjek el a reptéren?

Figyelt kérdés
Ami azt illeti, most derült ki, hogy nyáron egyedül fogok utazni, ráadásul a világ egyik legnagyobb repülőterére. Még fiatal vagyok (18/L), csak a szüleimmel utaztam repülőn és mivel kicsi volt a reptér, soha nem akadt gondunk.. Most viszont félek, mert teljesen egyedül megyek. Mennyire lesz könnyű eligazodnom? Van valami jól bevált technika, hogy átlássam a helyzetet? Pl követni a tömeget? Esetleg van valami kiépített út oda, ahol fel lehet venni a csomagokat? Nagyon félek, hogy eltévedek vagy elhagyom a bőröndöm :(

2022. ápr. 16. 15:28
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
82%
Elég hülyebiztosak a reptérek. Ha valami nem vili akkor kérdezz meg valakit. Meg legyél ott mindenhol időben.
2022. ápr. 16. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
94%
YouTube-on keres erről videókat.
2022. ápr. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
96%
Angolul tudsz? Ha igen, egy óriási nemzetközi repülőtéren fogsz tudni segítséget kérni, már persze ha a táblák nem adnak elég infót.
2022. ápr. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Igen, tudok angolul, remélhetőleg ezzel nem is lesz baj.. Az ilyen reptereken mekkora a tömeg? Szóval mekkora túlzsúfoltságra lehet számítani?
2022. ápr. 16. 15:55
 5/19 anonim ***** válasza:
95%
Becsekkoló pultok közelében elég nagy a heringelés, de amúgy jobban eloszlik a nép.
2022. ápr. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
23%

Gyanítom, hogy Dubaiba mész.

Csak menj majd a többi lány után...

2022. ápr. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Nem Dubai^^

Szerintetek megcsinálhatom azt, hogy egy szimpatikus emberhez odamegyek, aki velem együtt utazik a repülőn, esetleg aki mellettem fog ülni, hogy vele tarthatok-e a reptéren landolás után?

2022. ápr. 16. 18:13
 8/19 A kérdező kommentje:
És mindenkinek ment a pipa!
2022. ápr. 16. 18:14
 9/19 anonim ***** válasza:
94%
Persze, megkérdezheted, mondjuk kezdhetted volna azzal, hogy kifele mész csak simán. Na ott kvázi tényleg a tömeget kell követni, értelemszerűen ha van feladott csomagod, akkor azt megvárod a szalagnál, ha nem, akkor csak mész tovább. Azt hittem, átszállsz, az egy picit tényleg bonyolultabb. De kifele menni egyáltalán nem az, odakint meg gondolom, várnak. De ha nem, az összes kijáratnál ott szoktak sorakozni a taxik, transzfercégek, ha nem akarsz tömegközlekedéssel bajlódni. Lehet előre is kérni transzfert, hogy a kijáratnál várjanak téged táblával, amin a neved van.
2022. ápr. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Sajnos nem fog kint senki sem várni, a tömegközlekedést pedig biztosan nem akkor fogom kikísérletezni. Most így alaposabban átgondoltam és megnyugodtam, remélem nem fogok elszúrni semmit és minden rendben lesz^^
2022. ápr. 16. 18:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!