Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Ha a környezetvédelem miatt...

Ha a környezetvédelem miatt radikálisan lecsökkentenék a repülőgépes utazásokat mennyivel változna az életetek? Tüntetnétek ez ellen vagy elfogadnátok?

Figyelt kérdés
2022. máj. 21. 05:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
68%
Bedőlne a kereskedelem, a gazdaság.
2022. máj. 21. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Szerintem átlehet alakítani a gazdaságot. Nem hinném, hogy egy kettőre mindenki nyomorogna, ha ezt bevezetnék. Persze élelemszállítás miatt lehetnek repülők az utasszállítók lecsökkenését kilehet bírni én úgy gondolom.
2022. máj. 21. 05:55
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Mivel az utazàst a legjobb személyiségformáló hobbinak tartom, nyilván ott támogatnám ezt, ahol reális alternatívák állnak rendelkezésrem
2022. máj. 21. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Belföldön is rengeteget lehet utazni, ezzel a belföldi turizmust is fellehet lendíteni. Nagyon szép ország ez. Nem kell mindig repülő.
2022. máj. 21. 09:14
 5/12 anonim ***** válasza:
96%

Az enyém semennyire, mert 64 évem alatt egyszer repültem csak. Az is majáliskor egy 5 perces helikopteres kör volt csak.

De mi lenne a sok őrülttel, ha eltűnnek a chemtrailok?

A repülés súlyosan környezetkárosító, de nézetem szerint messze nem annyira, mint gondolják sokan.

Azt tudod, hogy sok országnak szinte kizárólagos jövedelemforrása a (külföldi) turizmus? Velük mi legyen?

2022. máj. 21. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
49%
@4 Szép ország ez, de egy évben utazom 50-70 napot, elég hamar eljutnék az ugyanolyan kisvárosok nézegetéséig, ahol van egy darab templomsárga templom meg egy rakás bezárt ábécé.
2022. máj. 21. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nem tüntetnék ellene, de azért lenne változás az életemben. Mondom ezt úgy, hogy kb 1000 km-es távig minden további nélkül megyek busszal, néha távolabbra is. Szeretem katni, hogy merre megyünk. Csak hát azzal elmegy egy nap, ami nem mindig fér bele.

Egyébként igen, szép ország ez. Viszont a 40 évem alatt már mindent láttam itt, ami érdekelt. És a többi ország is szép. :)

2022. máj. 21. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
51%
Sokkal nem, kétévente repülök csak. De helyette kocsival kellene mennem, ugyanis mivel külföldön élek, minimum kétévente azért haza látogatnek továbbra is a családomhoz
2022. máj. 21. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
45%

Semmiben, én pl utálok repülni, mert macera.


Kétórával előbb kimenni plusz kiérni a reptérre az pl Budapest-Ferihegy egy óra.


A bőröndöket dobálják, kilopnak belőle ezt-azt (jártunk így), plusz még a reptérről bedzsanázni a városba, ahol nincs értelmes közlekedés egy rémálom.


A körny.szennyezésről nem is beszélve.

2022. máj. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
76%

Négyes, utazok is rengeteget belföldön, tényleg gyönyörű ország. De ettől még igenis érezhető, hogy egy ország lakossága mennyire világlátott, mert szerintem csomó jó dolgot el lehet tanulni máshonnan. Ötleteket lehet meríteni. Jobban megérteni más népeket és jobban együtt dolgozni velük utána.


Na ezekre segítség , ha gyorsan es olcsón el lehet jutni az adott helyre.

2022. máj. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!