Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Repülés közbeni fülfájás...

Repülés közbeni fülfájás ellen mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Olyan erős fájdalomról beszélek, ami elviselhetetlen, könnyem is kicsordul tőle.

Cukorka, rágó nem segített.

Kinek mi vált be?



2022. máj. 30. 21:32
 1/9 hollófernyiges ***** válasza:
73%
Nekem akkor volt ilyen, amikor nátha miatt be volt dugulva az orrom. Következő alkalommal orrspray segített.
2022. máj. 30. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
46%
Alacsonyabban kell repülni. Másik lehetőség a szkafander, ami állandó nyomás alatt tart.
2022. máj. 31. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
43%
Menj busszal.
2022. máj. 31. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Trollok!
2022. máj. 31. 06:22
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is akkor volt csak ez, amikor arcüreggyulladást kaptam a kiránduláson és úgy repültünk haza. Akkor azt hittem, beszakad a dobhártyám, ha nem szállunk le azonnal...

Amúgy a rágó jó valamennyire.

2022. máj. 31. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szerintem itt mar csak a Nurofen segit, vagy amit te fajdalomra szednel. Kisgyerekeknek is bedugul, azert sirnak, de fajni tenyleg nem lenne szabad. En is, ahogy irtak, egyszer megfazva utaztam, es akkor fajt fel- es leszallasnal. De lazas is voltam. (Covid elott...)

Amugy szokott lenni orr-ful-gege problemad? En megnezetnem, amugy pedig elore bevennem a Nurofent, nem fog artani, plane egy alkalom miatt.

2022. jún. 1. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Ami azt illeti, visszatérő arcüreggyulladásom van, műtöttek is már miatta.

Nem tudom, hogy van-e köze ehhez.

10 éve nem repültem, s a műtét még utána volt.

Kíváncsi vagyok, 3 hét múlva repülők újra.

2022. jún. 1. 21:22
 8/9 A kérdező kommentje:
Állítólag van kifejezetten erre való füldugó. Próbálta már valaki?
2022. jún. 1. 21:23
 9/9 anonim ***** válasza:
Az arcureg miatt lehet fulfajas, az biztos. Fuldugot nem tudom, de nekem a Nurofen veszhelyzetben gyorsan, mellekhatas nelkul csodat tett.
2022. jún. 2. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!