Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Ha Franciaországból Magyarorsz...

Ha Franciaországból Magyarországra utazom repülővel, akkor jól olvastam, hogy nincs szükség oltásra és Covid tesztre?

Figyelt kérdés
Két Szputnyik és egy Pfizer oltásom van, így azt megtaláltam, hogy Franciaországba kell csináltatnom tesztet. Viszont elvileg a Magyarországra belépéshez, ha jól láttam, nincs ilyen kitétel (illetve itthon így is teljesen oltottnak számítok). Így visszafele gond nélkül felszállhatok a gépre?
2022. júl. 5. 10:56
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Visszafelé nem kell semmi.
2022. júl. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 franciasrac ***** válasza:

Attól is függ hogy hova mész?

Mert Franciaország egy szűrőedény, nagy az esély, hogy semmit sem ellenőrizzenek, főleg ha egy EU-beli országból származol

2022. júl. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%
Én még beoltatnám a helyedben magam frissen két pfizerrel és egy modernával is, csak hogy minden meglegyen.
2022. júl. 6. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!