Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Hogy vesztek olcsó jegyet? Ha...

Hogy vesztek olcsó jegyet? Ha látok 5000 forintos jegyet per fő a végén az is 100 ezerre jön ki ki. Nem értem?

Figyelt kérdés
Tehát először repülnénk, találtam én olcsó jegyeket de mire a végén összesítem a kosarat és kiválasztom a helyet kettő fő oda vissza sehol nincs száz ezer forint alatt. Én nem értem,hogy csináljátok? Vagy mit tudom ennyire elbenazni? (Kinek,Ryanair,skyscanner,wizzairt is néztem és a jegyben csak egy főnek szerettem volna oda vissza plusz 10 kg-os poggyászt vinni.)

2022. júl. 7. 10:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld másik dátumra. És a légitársaság saját oldalán csináld, ne közvetítőn keresztül.
2022. júl. 7. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
76%

Az 5e ft-os jegy a behúzó marketingösszeg... Nem hazugság, csak picit kábítás...


Tényleg létezik, de mondjuk tengerpartra, november 13-án...

2022. júl. 7. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha az adott dátumra adja ki az 5 ezret, akkor rosszul csinálod. Csak akkor annyi, ha semmilyen szolgáltatást nem veszel hozzá, nincs feladott bőrönd, nagy kézipoggyász, fix ülőhely és ilyenek.

Ha csak annyit ír az oldal hogy Róma 5000-től, akkor keresd meg a dátumot, amelyikre ennyi az alapár.

2022. júl. 7. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom július 7-én próbálsz most nyárra foglalni valami görög üdülőszigetre. Úgy 6 hónappal elkéstél a dologgal.


Bár az 5e még akkor sem poggyásszal lett volna igaz és nem a főszezon közepén.


Ha már ismered a Skyscannert, jó úton jársz, könnyen megmutatja a legolcsóbb dátumokat, ha azok nem fixek nálad. De az ilyen Gotogate, Kiwi, stb. harmadik partner oldalakat gyorsan felejtsd el akkor is, ha olcsóbbak, mint a légitársaságok oldalai közvetlenül. Csak légitársaságnál foglalj.

2022. júl. 7. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
75%
De minek két 10 kilós poggyász? Igen 5-6 ezerért kisorsolt ülés, kis méretű kézipoggyász van, de ha olcsón akarsz utazni akkor pont ideális. A két feladott poggyász árának tizedéből vígan megveszed azt a tusfürdőt meg sampont meg pacalkonzervet a helyi lidlben.
2022. júl. 7. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
52%
#5, azért, mert nem mindenki olyan igénytelen, mint te, és szeretnének 1-nél több nadrágot és cipőt, és kettőnél több felsőt vinni magukkal, ad absurdum némi szuvenírt is visszahozni magukkal. Elképesztő, tudom!
2022. júl. 7. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
52%

6

Kis kézipoggyászba simán belefér egy heti cucc. De ha nemott veszel 5 euróért. Minek akkor két plusz nadrágért kifizetni 80-at? De az ilyen maradjon is otthon a krumpliföldben. Legalább egy koszos paraszttal kevesebb lesz a gépen.

2022. júl. 7. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Adnék néhány tanácsot a kérdezőnek, és próbálom hanyagolni a fentebb tobzódó öntelt - utazásaban járatlan sznobok - kritikáját.


1. a légitársaság oldalán vásárolj. Tehát nem kiwi.com meg repjegy.hu és egyéb szarságok.

2. Ne pöttyints extrákra.

3. Élvezd az olcsó út lehetőségét.


A 2. pontot kicsit részletesebben kifejtem: az extrák azért drágák, mert. magyar paraszt nem tud meglenni nélkülük. Egy tengerparti nyaraláshoz is 32! kiló csomogato visz, elsőbbségi beszállást vesz, és előre ülőhelyet foglal. Neked ezekre nincs szükségesd.


Amire szükséged lesz: szorgalom, kitartás, gondolkodás.


Jó utat.

2022. júl. 7. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
80%

Úgy hogy nem veszed meg a sok extra baromságot. Akkor marad annyi, amennyi volt. Én azt nem értem hogy lehet feltolni az árát, ha tudatosan lenn akarod tartani.


Én rengetegszer repültem 5000 ft körül.

Tudod mit vettem? Repjegyet. Nem vettem csomagot, kocsit, biztositást, ülőhelyet, stb.

2022. júl. 7. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
De akkor ugye nem is egymás mellett ülsz akivel mész? Mert én attól félek esetleg ha nagyon parázok majd a gépen nem fogok tudni vele beszélgetni közben. Ilyeneket is túlgondolok. Tehát akkor két kézipoggyász is elegendő lehet egy hétre mondjuk?
2022. júl. 7. 13:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!