Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Ryanair jegyvásárlás menete? Help

Ryanair jegyvásárlás menete? Help

Figyelt kérdés

Sziasztok,

Az imént foglaltam le egy repülőjegyet. Ezután mi a teendő? Sosem repültem még, nem tudom mit hogyan kell. Ha jól gondolom check innelni kell. Ezt lehet élőben is ha kimegyek a reptérre? Vagy online is lehet? Utasfelvételes oldalra jelentkeztem be, akkor gondolom ezt még ki kellene tölteni hogy legyen beszállókártyám? Elnézést, teljesen tapasztalatlan vagyok az egésszel. Ha valaki el tudja nekem mondani nagyjábül hogy van megköszönném.


2022. szept. 7. 18:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, online be kell majd csekkolni, azt követően lapod meg a beszállókártyát. A reptéren is lehet, de az nagyon drága.
2022. szept. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Elvileg végigcsináltam, a beszállókártyát kinyomtattam. Akkor gobdolom azt kell majd a reptéren leadni. Pontosan a helyszínen hol?
2022. szept. 7. 21:21
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha feladandó csomagod, ami nem kézipoggyász, akkor először ott kell bemutatnod a beszállókártyát "check in" felirat Ferihegyen. Aztán átmész a biztonsági ellenőrzésen. Utána a beszállás előtt a kapunál fogják újra kérni a beszállókártyádat. Mindkét esetben néznek hozzá személyit is.
2022. szept. 8. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja és nem leadni kell a beszállókártyát, hanem csak bemutatni. Leolvassa majd a QR kódot.
2022. szept. 8. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. :) Nem lesz semmim csak kézipoggyász. (egy hátitáska) egyébként olvastam hogy 40X30X20 ami ingyenesen felvihető. Ha párcentivel magasabb mondjuk az mennyire probléma?
2022. szept. 8. 12:43

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!