Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Tényleg el lehet jutni Budapes...

Tényleg el lehet jutni Budapestről Londonba fapadossal kb. 5000 Ft-ból?

Figyelt kérdés

Skyscanner-en indítottam egy keresést jövő hétre, egyirányú BP-London járatra, és 5000 Ft a legolcsóbb opció (Ryanair-rel).

Ez igaz lehet? Magyarország egyik végéből a másikba egy buszjegy nem jön ki ennyiből, azért furcsa nekem.



2022. szept. 28. 20:12
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, van ilyen. Nyilván az ilyen áraknak inkább a reklámértéke a fontos, a jegyek zömét jóval drágábban adják el. Ezzel szemben a helyközi busz tarifarendszere egy központilag szabályozott fix táblázat és nem kifejezett cél a profit .
2022. szept. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Néha van olyan, hogy el tufsz repülni valahova olcsón és gyorsan, de visszafele már nem feltétlen. A dinamikus logisztika miatt ilyen az árazás. Ha elég rugalmas vagy, ki lehet fogni olcsó ajánlatokat.
2022. szept. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%
Európán belül 25 ezernél többet nem nagyon szoktam kiadni, a retúrjaim többsége 10k alatt volt eddig, nyilván most hála Pártunk és Kormányunk végtelen bölcsességének és egy veszteséges szektor megadóztatásának, ennyire már nem olcsó, de még így is fogtam Skóciáig 12k-s retúrt.
2022. szept. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor ha nins feladandó poggyászod. Csomaggal már nem lesz ilyen olcsó
2022. szept. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Lehetséges. De ezért a pénzért egy kis hátizsákot vihetsz és random ülőhelyet kapsz, általában a középső ülésen nyomoroghatsz.


A légitársaságnak még mindig jobban megéri 5000 ft-os utasokkal megtölteni az üres helyeket, mintha részben üresen indulna el a repülő.

2022. szept. 29. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

A feltett kérdésedre a válasz az, hogy NEM !

Ugyanis nem Londonba visz a fapados, hanem pl. az 50 km-re lévő Lutonba.

Onnan bejutni meg lehet ennek a többszöröse is függően, hogy busszal, vonattal vagy taxival mennél be Londonba.

(A mostani jegyárakat nem tudom, de majd megírják.)

2022. szept. 29. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
@6 Már lehet menni Gatwickre is fapadossal, onnan nem jelentősen több idő bejutni, mint a Heathrowról.
2022. szept. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 BeefEater ***** válasza:
91%

A Ryanair Stanstedre visz, onnan is fél óra alatt a belvárosban tudsz lenni vonattal.

6-os, Hivatalosan Heathrow, London City, Gatwick, Luton, Stansted és Southend számítanak London repülőtereinek, úgyhogy az előtted szólóknak volt igaza. Arról nem is beszélve, hogy Stanstedről sokszor gyorsabban beérsz, mint LHR-ről.

2022. szept. 29. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!