Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Messzi utazásra érdemes jó...

Messzi utazásra érdemes jó bőröndöt venni, vagy úgyis széttörik pakolásnál?

Figyelt kérdés
Egy american tourister-samsonite nagyon nagy kiadás lenne, főleg ha összetörik. Ezek a Rhino Bag, wittchen bőröndök nagyon gagyik lennének?

2023. jan. 1. 08:01
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
69%
Összesen eddigi életem során olyan nettó 5 évet utaztam, vegyesen drága és olcsó országokban, üzleti úton és turistaként. Egyetlen egy esetet nem tudnék mondani, amikor a jól bevált hátizsákom helyett érdemesebb lett volna bőrönddel szarakodni.
2023. jan. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 NTBS ***** válasza:
Inkább olcsóbbat vegyél.
2023. jan. 2. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

11, oké, de hátizsákba hogy pakolok be 2 hétnyi cuccot szerinted? Főleg úgy, hogy benne van a jegyárban.


Más egy 3 napos üzleti út, meg más 2 hét is...

2023. jan. 2. 12:16
 14/19 anonim ***** válasza:
@13 Attól függ, hogy mekkora a hátizsák. Az enyém pont belefér az európai fapadosok nagy kézipoggyász méretébe, az egyik 14 hónapos utamra elég volt, annál gondolom nem tervezel hosszabb időre menni.
2023. jan. 2. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

oké, a szokásos gyakoris nagyotmondóval van dolgom :D Más, ha te kint költekezni akarsz, és ruhákat venni, majd eldobálni. Vagy te 14 hónapon át ugyan azt a ruhát hordtad? :D


Én nem akarok erre költeni, mert van ruhám. Megvettem amúgy a bőröndöt, egész jó, masszív.

2023. jan. 2. 15:40
 16/19 anonim ***** válasza:
@15 Otthon nem szoktál mosni? 8-10 napnál többre való ruhát nyilván nem visz az ember, hetente egyszer meg bedobtam őket mosodába vagy kimostam magamnak. Nem is értem, egy utazás alatt kötelező mindig mást felvenni és csak én nem hallottam erről a szabályról?
2023. jan. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
hogy fér bele egy hátizsákba 8-10 napnyi ruha? Vagy milyen hátizsákról beszélsz te egyáltalán? A katonairól, ami akkora mint egy bőrönd?
2023. jan. 2. 16:24
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
55x40x23-as hátizsák, el nem tudom képzelni, hogy extrém túrázáson vagy sarkvidéki utazáson kívül bárkinek bármire kellhet nagyobb pakk. Nyilván leszámítva azokat, akik két hétre 4 pár cipővel meg 17 felsővel indulnak el, mert fontos, hogy Kambodzsában is variálható szettjeik legyenek, hátha amúgy nem lenne jó az Istafotó.
2023. jan. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
ja jó, akkor az kb egy közepes bőrönd mértű cucc.
2023. jan. 2. 17:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!