Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Angliába repülőn feladott...

Angliába repülőn feladott poggyászba milyen élelmiszer vihető ki?

Figyelt kérdés
Keresgéltem, de nem egyértelmű. Pl 1l házi pálinkát vihetek? Fűszereket? Konzervet? Romlandót nem vinnék, de pl por állagút lehet? Pl búzadara, ilyesmi....
2023. jan. 9. 12:54
 1/6 anonim ***** válasza:
28%

Milyen fűszer vagy konzerv az, ami nem kapható Angliaban? Meg BÚZADARA??????

Vehetsz pálinkát a feladottban, csak ne lepődj meg, ha osszetorik az üveg

2023. jan. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok az egyes, de ha nem baj, megkérdezném, hogy miért akarsz búzadarát hazahozni angliából?
2023. jan. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

2#, Magyarországból milyen élelmiszer vihető ki Angliába....., nem onnan ki.

Pl ha valaki speciális táplálkozásra van kényszerülve, pl PKU diéta, akkor viszi mindenhova az alapanyagokat, meet ezeket nagyon kevés helyen lehet beszerezni csak. Egyszerűbb Angliába kivinni pár napra valót, mint ott kutakodni meg járkálni a beszerzéssel. De amúgy a búzadara csak példa volt, a lényeg anpor alakú lett volna, hogy hasonló állagú dolgokat lehet - e kivinni.

De ha már szőrszálhasogatás:Miért nem lehet egy kérdésre szimplán csak válaszolni, miért kell egyből kötekedni, vagy megkérdőjelezni, hogy a kérdező normális - e, amiért ezt kérdezte? Szinte minden kategóriában ez megy. Szomorú, hogy milyen a magyar társadalom.... De ez már tényleg nem ide tartozik.

2023. jan. 9. 20:30
 4/6 A kérdező kommentje:
Ja, a pálinka nem a diéta része, mert nyilván ez lesz a következő.
2023. jan. 9. 20:31
 5/6 BeefEater ***** válasza:

Magyarországról azt viszel ki amit akarsz. A probléma az UK-be történő importálásnál lehet.

Az 1 l pálinka jöhet, fűszer és konzerv általában (!) igen. Ha piros paprikát hozol azt megértem, de a többit minek? Főleg búzadarát és konzerveket. Elmész a Tescoba és megveszed (nem egyszer olcsóbban).

2023. jan. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"De ha már szőrszálhasogatás:Miért nem lehet egy kérdésre szimplán csak válaszolni, miért kell egyből kötekedni, vagy megkérdőjelezni, hogy a kérdező normális - e, amiért ezt kérdezte? Szinte minden kategóriában ez megy. Szomorú, hogy milyen a magyar társadalom.... De ez már tényleg nem ide tartozik."


Konkrétan azért, mert sok külföldre szakadt hazankfia azt hiszi, bizonyos dolgok csak és kizárólag Magyarországon kaphatoak. Pl: száraztészta, BÚZADARA, virsli, zsemlemorzsa, hogy csak párat említsek, amit kb naponta látok az egyik külföldi magyarok csoportban. Ezek mindegyike kapható itt is, ahol én élek

2023. jan. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!