Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » WizzAir-nél kötelező fizetni...

WizzAir-nél kötelező fizetni az ülőhelyekre is?

Figyelt kérdés

Megvettük a jegyeket már több mint egy hónapja, most tűnt csak fel hogy fizetni kell ha ülőhelyeket akarunk választani, ezek viszont elég sokat ráadnak az árra, kb 30%-al drágábban jön így ki.

Ha nem választunk semmit és hagyjuk hogy automatikusan elosszanak akkor is kell majd fizetni, vagy ezzel meglehet azt spórolni?


Esetleg van tapasztalatotok hogy ilyenkor mennyire rendez el véletlenszerűen? Van rá esély hogy így is megkapjunk 3 egymás melletti helyet? (3-an utazunk).

Köszi!



2023. febr. 9. 19:20
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem kötelező fizetni, check-in során automatikusan oszt helyet. A csel viszont az, hogy szét fog ültetni. Ha ragaszkodtok hozzá, hogy egymás mellé üljetek, akkor sajnos fizetni kell. És igen, ezzel jól bele is nyúlnak az ember tárcájába...
2023. febr. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ilyenkor "legális" megkérdezni a melletted ülő személyt hogy nincs-e kedve helyet cserélni az ismerősöddel?
2023. febr. 9. 19:30
 3/10 anonim ***** válasza:
19%
Normális hangnemben kell beszélni a checkinnél és akkor rendes lesz veletek. De aki rinyál, azt én is szétültetetném. Ne fizess jegyvásárlásnál helyválasztásért.
2023. febr. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
89%

Engem és a barátomat múltkor odafelé egymás mellé ültetettt automatikusan, visszafelé már nem.

Meg lehet természetesen kérdezni a melletted ülőt, hogy cserélne-e veled.

Egyébként a Kanari-szigetekre, Izlandra vagy Dubajba mentek, hogy nem bírjátok ki egymás nélkül? (5+ óra felett azért megértem)

2023. febr. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 scamdemic ***** válasza:
100%
Megkérdezheted a melletted ülőt, hogy nem cserélne-e helyet a pároddal. Én a legutóbbi utazásaimon mindig rendes gyerek voltam, és átengedtem a helyem a rokonnak. Egy indiainak kinéző fickó kérdezte, hogy helyet cserélnék-e a feleségével, aki jóval hátrébb ült, de mivel neki is folyosó melletti helye volt, így nem ellenkeztem. Aztán olyan is volt, hogy még jól is jártam, mert egy testesebb asszonyság mellett ültem volna, de a rokona szeretett volna odaülni mellé.
2023. febr. 10. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
86%
Ez a cserebere baromi irritáló dolog. Főleg amikor a csóró családka egyik tagja a középső ülést akarja elcserélni egy ablak mellettire amiért fizettem.
2023. febr. 10. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ezt az eljárást a lehtöbb légitársaság csinálja. Nem korrekt, de szabályos az eljárás.
2023. febr. 10. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha tömve van a gép hely jegy vásárlásával biztosíthatod, hogy fenn legyél a gépen. Több jegyet adnak el mint amennyien felférnek. Ritka eset, de megtörténhet.
2023. febr. 10. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Amikor legutóbb wizzairrel utaztam, konkrétan beszálláskor, amikor már fel volt töltve a gép, egy össznépi helycsereberélés következett, amiben az utaskísérők is segédkeztek, mutatták, hol van üres hely pl. Fapadosokon mindenért fizetni kell és ha online intézed, akkor mindenféle vizuális és pszichés trükkel próbálnak rávenni, hogy megvegyél olyan szolgáltatásokat is, amiket nem akarsz.
2023. febr. 10. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 NTBS ***** válasza:
0%
Ha egymás mellett akartok ülni, akkor igen.
2023. febr. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!