Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Repülőgépen lehet mobil...

Repülőgépen lehet mobil telefont használni? Telefonálni, Google fordítót használni, mivel internet kell hozzá?!

Figyelt kérdés
Még soha sem voltam utasszállító repülőn, nem ismerem a szabályokat!
2023. febr. 17. 22:29
 1/9 D. Brasco ***** válasza:
44%
Gobdolom meglepő lesz de tizenkilometer magasan nincs térerő meg 4g meg semmi más sem.....tehat se telefonalni nem tudsz se internetezni.A google fordito mondjuj offline mukodik ha töltöttél le nyelveket
2023. febr. 17. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%

#1

Ez így nem igaz! Internet már minden long haul járaton van. First class-on / business-en (általában) ingyenes, econony-n fizetős.

Telefonálni valóban nem lehet, még voip sem.

2023. febr. 17. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
76%

Nemrég olvastam, hogy az AirBaltic is felszereli gépeit SpaceX Starlink internettel.


Ha egy ilyen viszonylag kis cég ezen dolgozik, szerintem azt vetíti előre, hogy pár év múlva a tizenkilóméteren netezés nem kuriózum lesz, hanem alapvető szolgáltatás.

2023. febr. 18. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
#2 Ha megtudhatom, miért nem lehet VoIP -pel telefonálni, hogyha van műholdas net a gépen?
2023. febr. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

#4

Az okot nem tudom, de valószínűleg biztonsági gondot jelenthetne, ha mindenki el kezdene telefonálgatni.

Üzenet / képküldés működik. (Messenger, Viber, stb.)

2023. febr. 18. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha nem lehet telefonálni, akkor a 911-nél hogyhogy tudtak beszélni a szeretteikkel?
2023. febr. 19. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Azért kell repülő üzzemmódba tenni a telefont mert a repülő nagyon sok adótorony felett száll 11.000 m.magasságban és azok jelei révén tartják a kapcsolatot a pilóták a földi irányítással.Illetve nagyon sok radiohullámot bocsát ki a gép.
2023. jún. 9. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Igen, ez valóban így volt... több, mint 10 éve. Azóta csak megszokásból maradt ez fenn, ma már semmi problémát nem okozna az sem, hogyha mindenki egyidőben telefonálna.
2023. jún. 9. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
#4 Hülyeség, a VoIP puszta internetforgalmat generál, ennyi erővel akkor a Facebookot se nyissák meg, mert az is veszélyes.
2023. jún. 9. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!