Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Angliából nehéz hazajutni?...

Angliából nehéz hazajutni? Conzulátoson mikben segítenek?

Figyelt kérdés

Nem olyan rég megismertem valakit aki kint él de haza szeretne jutni.

De akár hányszor szóba kerűl az utazás mindig jön h innen meg onnan vár segitséget pénzt stb. Meg h volt a conzulátoson is segitséget kérni h hazatudjon jönni. Szoval mindig van valami varjálás féleség. És kicsit gyanus nekem. De mivel nem tudom külföldön hogy zajlanak az ilyenek így vakon vagyok ez ügyben.


2023. márc. 11. 07:59
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Én is jártam így egy bankatya zur miatt. Kellett neki 1 hét legalább. Addig az utcán voltam , mert visszaküldött a bankartyamat és majdnem 2x is. De akkor szemfüles voltam és a gépen ültem már 2 óra múlva. Szerintem egy napra lehet talalni munkát. És az ilyennek talán veszélyesebb hazautazni , mert itthon könnyebb ehenhalni, ha valaki nincs benne. Láttam több ilyen embert, hogy elfelejtette , hogy itthon nincs munka és ehenhalt.
2023. márc. 12. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
A konzulatus meg segít. 20e a rephegy.
2023. márc. 12. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
A konzulatus pénzügyek Bem segít.
2023. márc. 12. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Hazajonni lehet, visszamenni nem biztos. Egy szakadt furgonnal is elhoznak, a hatosagok meg nem tartoztatjak.
2023. márc. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
A konzulátus abban segíthet neki, ha időközben lejártak az iratai vagy elvesztette, hogy kapjon az utazáshoz újakat. A hazaútra nem kellenek százezrek. Most éppen csütörtökre egy Wizzair jegy 30 ezer forint.
2023. márc. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

Majd szombaton mindenre fényderűl.

Állitolag akkor olcsó a jegy és jönhaza. Viszont ha ezt is valami hülye varjálási indokkal elmulasza tuti h kamu.

2023. márc. 12. 16:04
 17/19 anonim ***** válasza:
16. Szombatra a legolcsóbb jegy Wizzair 13 ezer forint.
2023. márc. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Köszi az infot 🙏
2023. márc. 12. 21:11
 19/19 anonim ***** válasza:
Drogos, körözi a rendörség, lekapcsolnák a határon, ezért nem jön.
2023. jún. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!