Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Lehet trükközni reptéren, ha...

Lehet trükközni reptéren, ha zacskóban duty free áruk helyett ruhát pakolok?

Figyelt kérdés

A kézipoggyász kicsit kevés, a feladott bõrönd meg már sok - meg nem is szeretnék érte fizetni. Repülõs körút lesz ide-oda, nem akarok minden alkalommal 50€ pluszt.


Nem lehet azt megtenni, hogy egy papír táskába is pakolok ruhát, viszem magammal. Aztán ott veszek ezt-azt duty free-ben, azokat a tàska tetejére pakolom, mintha nem is lenne benne más, csak a víz, meg az ott vett dolgok :)


Biztonság ellenõrzésnél nem nézegetik, hogy kinek mennyi tàska van. Ott nem akad fenn ugye?



2023. ápr. 29. 17:53
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
Nem.
2023. ápr. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
20%

Biztonságin átengedik.

A beszállókapunál általában nem néznek bele a duty free táskába, de ha domborúra tömöd, akkor tuti bele fognak nézni. És amikor látják majd, hogy egy ragót vettél, akkor kidobatják a többi cuccot.

2023. ápr. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
54%
Tipikus magyar mentalitás!
2023. ápr. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
21%

Mire fel a lepontozás?


A fapadosoknál ingyen felviheted a duty free zacskót a gépre. Általában nem néznek bele, tehát a válasz igen, valamennyire lehet trükközni.

2023. ápr. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
75%
Legy buszke magyar, hazudj, lopj, bassz at mindenkit.
2023. ápr. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
95%
Most engem is le fogtok pontozni, de én is szoktam látni ilyet. Szerintem vérciki. Mikor valaki alsógatyákat meg zoknikat tömköd a duty free zacskókba, aztán meg jön a fekete leves: a fedélzeti poggyászok elfoglalják a fenti helyeket, a sztyuvi bepakoltat minden kézit az előtted lévő ülés alá, a tuszkolástól szétszakad a zacskó. Tényleg így akarod indítani az álomvakációt? Ha meg 50 eurón spórolsz, miért nem mentek buszos kirándulásra, ahol akár a nagy csomagokat is pakolhatod.
2023. ápr. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
24%

#3

Nem csak mmagyar. Reptéri gyakorlatból mondom, hogy minden egyes náció megpróbálja kijátszani a szabályokat, és amikor erre rájönnek a pl. a c/i-sek vagy a gatesek, akkor hirtelen nincs pénzük, nem beszélnek semmilyen nyelven, stb. Csak akkor kapitulálnak, amikor odáig fajul a dolog, hogy ha nem fizetnek, nem szállhatnak fel a gépre.

2023. ápr. 30. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!