Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » A budapesti reptéren a check-i...

A budapesti reptéren a check-in folyamat és rendőri ellenőrzés is 0-24 órában nyitva tart?

Figyelt kérdés

Reggel 6-kor indul a járatom és úgy számoltam, hogy olyan 3-4 körül fogok a reptérre érni.

Azt megtaláltam a neten, hogy alapvetően non-stop nyitva tart maga a reptér, de mivel alapvetően az első járat is csak 5:25-kor indul, ezért nehezen tudom elképzelni, hogy az utolsó (22:35) járat utántól a legkorábbi járatig üzemeljen a rendőri ellenőrzés, hisz alig lehet ember.

(de ha így van akkor nagyon sajnálom az éjszakai dolgozókat)


2023. máj. 10. 05:54
 1/5 anonim ***** válasza:
82%
Check in a járat indulás előtti 2-3 órával nyit. Rendőri ellenőrzés alatt nem tudom mire gondolsz, a repülőtéren a rendőrség ugyanúgy 7/24ben működik, mint az ország bármely pontján,
2023. máj. 10. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a biztonsági ellenőrzésre gondolsz. Egy 6-kor induló járatra 4-kor már be tudsz csekkolni. Tranzitban mondjuk nem sok minden lesz nyitva.

Ne sajnáld a reptéri dolgozókat, nagy részük imádja.

2023. máj. 10. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Ohh, bocsánat. Nem voltam tisztába a folyamattal, azt hittem a check in az lefed minden olyan tevékenységet ami a felszállás előtt zajlik.

De igen, a biztonsági ellenőrzésre gondoltam.


Köszönöm a válaszokat!

2023. máj. 10. 10:17
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Jo utat!
2023. máj. 10. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha illegalis cuccot viszel,a szakavatott szem kiszurja rajtad. A stilusodbol viselkedesedbol,reakcioidbol,stb stb.


Figyelnek mindenkit belepestol kezdve,amit nem is gondolsz…

2023. máj. 26. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!