Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » London Luton reploteren van...

London Luton reploteren van olyan csendes hely, ahol napkozben tudnek dolgozni? (asztal + szek + konnektor a laptopnak)

Figyelt kérdés
A gepem kora reggel erkezik es este mennek tovabb. Ha tudnek dolgozni egesz nap, akkor nem kellenne szabadsagot kivennem.
2023. máj. 29. 12:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Reptéren minden van csak csend nincs.
2023. máj. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Hát, ahol van a mosdó és rögtön mellette az érkezők folyosója, ott vannak ülőhelyek a mosdó mellett. Ott láttam többen is használták a laptopot stb. viszont én nem találtam ott konnektort. :/


Csendes hely nagyon nincs. Én konnektort is csak a tranzitba találtam.

2023. máj. 29. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 BeefEater ***** válasza:

Ha kora reggel érkezel és este mész, akkor gyere ki a reptérről és ülj be egy kávézóba vagy pubba.

Lutonról még sohasem utaztam, de a legtöbb lounge-ban van olyan, amit te szeretnél. Egész napra mondjuk elég drága lesz...

2023. máj. 30. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
#3- Nem sok minden van a repter korul. London es luton kozott pedig tobb mint 1 ora az ut
2023. máj. 30. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 BeefEater ***** válasza:
3: Luton egy kisváros. Biztos, hogy lehet találni egy beülős helyet. De a kérdező azt mondta, hogy ott az egész napja, még akár Londont is megjárhatja, kereshet egy WeWork irodát, de szerintem ez nagyon nem éri meg (akkor nem Lutonban szállna át).
2023. máj. 31. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Nem tudok kijonni a repterrol.


7:40 kor szall le a gepem, 8-16:30-ig kell dolgozni es 17:30-kor indul a csatlakozas

2023. máj. 31. 12:05
 7/11 anonim ***** válasza:
Tranzit utas vagy? Akkor van egy palacsintazo etterem, en ott toltottem a telefonomat usb-vel.
2023. máj. 31. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
(Mivel nincs atalakitom, es ott csak angol aljzat van)
2023. máj. 31. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 BeefEater ***** válasza:
Ha 7:40-kor szállsz le az kizárt dolog, hogy 8-kor dolgozni kezdjél. Ennyi idő alatt valószínű az útlevél ellenőrzésen sem leszel túl. Kicsit módosíts a terveiden.
2023. máj. 31. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Az nem gaz, ha csak kicsit kesobb kezdek dolgozni annyi belefer
2023. máj. 31. 20:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!