Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Repülőgépre felvihető 200ml-s...

Repülőgépre felvihető 200ml-s naptej?

Figyelt kérdés
Nem kézi poggyász hanem rendes bőrönd amit felvihetek a repülőre.

2023. jún. 19. 20:34
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Nem kedves kérdező. Lehet, hogy az is egy "bőrönd" amit felviszel, de azt a gépen kézipogyásznak nevezik. A bőrönd az amit feladsz. De egyébként tényleg bonyolult, vagy legalábbis nem egyértelmű, kiskoromban én sem tudtam a különbséget.
2023. jún. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Ezt jó tudni,köszönöm a válaszokat.Beleöntöttem 100ml-s üvegekbe.
2023. jún. 20. 23:29
 13/22 anonim ***** válasza:
37%
De minek akarod egyáltalán felvinni? Tedd poggyászba aztán nincs gond, gondolom a repülőn ülve úgy sem akarod magad kenegetni.
2023. jún. 20. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Viszont kedves kérdező, arra figyelj oda, hogy maximum 10x100 mililiter folyadékot vihetsz fel (különböző kenőcsök is számíthatnak annak) és hogy ennek egy átlátszó műanyag tasakban kell lennie, majd átvilágításon külön ki kell venni a táskából.
2023. jún. 20. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Maximum 100 lehet, és ebből is összesen 10 db. Tehát 1 liter folyadékot vihetsz fel magaddal, de nem egy egy literes flakonban, hanem szétosztva 10 db 10 millisre. :)
2023. jún. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

Igen ezt tudtam mert párszor azért repültem már.Csak volt aki azt mondta minek öntögetem szét ha bőröndbe lehet tenni 200ml is.

Na de megoldottam már éppen nyaralok és nem volt gond.

13# fel kell vinnem a repüvőre mert fent van a bőrönd is velem.

Nem akarom kenegetni magam nyugi😁

2023. jún. 24. 09:03
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

Akkor pontatlanul fogalmazott az ismerősöd, illetve te értetted félre.

Tökmindegy, hogy bőröndben, hátizsákban, batyuban vagy épp nejlon zacskóban van.

Az a lényeg, hogy a biztonsági ellenőrzésen nem engednek át 100 ml-nél nagyobb folyadékot.

Csak a feladott poggyászba mehet.

2023. jún. 24. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 hosszúhajú ***** válasza:
36%
17. és ennek mi az értelme? úgy értem milyen óvintézkedés miatt lehet velünk csak 1 deci folyadék? meg tudnátok ezt magyarázni, mert autistaként nem bírom felfogni ennek az óvintézkedésnek a védelmi okát.
2023. jún. 24. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim válasza:

Azért, mert ha folyadék formában vinnél robbanószerhez való anyagokat, amit a gépen kevernél össze, akkor ez a mennyiség nem okoz végzetes kárt a gépen.

Ha bőröndben van, akkor meg nem tud senki hozzányúlni, nem fog felrobbanni.


Persze nehogy belekössetek: tehát nem 1 fix kész robbanó folyadékról beszélek, azt bármelyik csomagban ki próbálják szűrni.

De ugye kémia első fejezet: ártalmatlan anyagokat összekeverve ártalmasat lehet csinálni.

2023. okt. 5. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 hosszúhajú ***** válasza:
19. köszönöm hogy leírtad!! ehhez túl naiv voltam hogy kémiai laborra asszociáljak a gépről...
2023. okt. 6. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!