Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Milyen oldalakon vegyem meg a...

Milyen oldalakon vegyem meg a repulojegyet?

Figyelt kérdés
Meg soha nem vettem repulojegyete es felek, hogy nem megbizhato oldalon vennem meg a jegyet. Pl esky.hu oldalon neztem, nem tudom ez mennyire megbizhato.
2023. júl. 1. 14:45
 1/7 A kérdező kommentje:
Vagy pl kiwi.com?
2023. júl. 1. 14:50
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A légitársaság saját oldalán. Semmi szükség közvetítőkre.
2023. júl. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Csakis a légitársaság saját oldalon. Ha csak nem egy 3000 forintos jegy, akkor nem éri meg a tanulópénzt. Az ilyen kiwin, bravoflyon szeretnek eltűnni a jegyek.
2023. júl. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Rendben, koszonom
2023. júl. 1. 15:44
 5/7 anonim ***** válasza:

Csak a gond van a közvetítővel.


Lehetnek rejtett költségek, és ha bármi váratlan dolog van, akkor bonyolítja az ügyintézést, az hogy nem te vagy a szerződő és kapcsolattartó fél.


Pl. nekem volt, hogy 1 nappal az indulás előtt törölték a járatot és küldött emailt a légitársaság, hogy 1 napon belül választhatok, hogy visszakérem a pénzt vagy ingyenesen újrafoglalok.

Ha most egy közvetítőn keresztül vettem volna a jegyet, akkor valószínűleg nem kapom meg ezt a levelet, hanem a közvetítő helyettem döntött volna. Például simán mondhatja, hogy csak nála vásárolhatom le a jegy árát.

2023. júl. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#5

Remélem, a kártérítést is bevasaltad rajtuk!

2023. júl. 1. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én google flighton nézek árat és közvetlenül a légitársaságnál veszek jegyet mindig.
2023. júl. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!