Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Melyik utazási irodában lehet...

Melyik utazási irodában lehet a legolcsóbban le foglalni egy görögországi utazását augusztusban 3 fő részre ?

Figyelt kérdés
2023. júl. 4. 15:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

legolcsobb ha magadnak foglalsz mindent.

Ha mindenkeppen irodan keresztul mennel, akkor ne csak az arat nezd, hanem probalj egy megbizhato irodat keresni helyben, ahol esetleg barataid, munkatarsaid mar jartak es tudjak ajanlani

2023. júl. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Sosem utaztam még és macerás nekem ez az egész utazás így ajánlották az utazási irodát
2023. júl. 4. 18:40
 3/7 anonim ***** válasza:

Felmész egy légitársaság honlapjára, majd a booking.com-ra és azt foglalsz magadnak, amit szeretnél.


Olcsó ilyenkor már biztos nem lesz.

2023. júl. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
81%
Úgy érted, hogy lefoglalni egy görögországi utazást 3 fő részére?
2023. júl. 5. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
81%

Olcsó csak akkor lesz, ha buszos utakat nézel.

Az viszont felejthetetlen lesz...

2023. júl. 5. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Esetleg invia.hu oldalán nézd meg, egyik évben mi ott fogtunk ki egy zakinthoszi utat jó áron, másfél héttel indulás előtt.
2023. júl. 7. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

6-os vagyok

Bár azt hozzá kell tennem, mi még úgymond épp a főszezon előtt mentünk (jún 13-20 között volt az utazás).

2023. júl. 7. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!