Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Utazik valaki first vagy...

Utazik valaki first vagy business classon?

Figyelt kérdés
eleg dragak a jegyek, sokan utaznak igy?

2023. júl. 9. 14:04
 1/10 anonim ***** válasza:
70%

Igen

Mihez képest?

2023. júl. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyan csak a premium economyt engedhetem meg magamnak, de beszálláskor látom, hogy tele van a business. First classra nem engednek, az a másik irányba van. Úgyhogy, igen. Sokan utaznak így.
2023. júl. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
43%
A munkahelyemen általános gyakorlat, hogy 7 órát meghaladó utazási idő esetén első osztályra foglalnak helyet. Tehát más földrészekre utazáskor nagyrészt első osztályon utazunk. A 7 óra az utazás teljes ideje, becsekkolástól a végső útcélhoz megérkezésig. Így a koronavírus idején, a lecsökkent számú repülőjárat miatt volt rá példa, hogy Európán belül is csak átszállással lehetett utazni és a várakozással együtt az összidő több lett mint hét óra, így első osztályon utaztam.
2023. júl. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
14%
Nem nagyok utazok már business classon. Inkább privátgéppel repülök.
2023. júl. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem csak az utazik business classon vagy first classon aki nem sajat maganak veszi a jegyet hanem a munkahelye veszi meg vagy egy ceg, szervezet aki meghiv teged pl konferenciara, eloadasra.

Atlag ember nem vesz maganak olyan draga jegyet.

2023. júl. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Én egyszer utaztam csak business class on, mert lehetett licitálni az el nem adott helyekre

600 euró plusz ért repültem Koreába (az economy jegy 400 euró volt)

Ez kb 5 éve volt

2023. júl. 10. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer még a megboldogult MALÉV idején előfordult, hogy túlfoglalták a turista-osztályt, de az első osztályon maradt szabad hely. Pont engem választottak ki, előre ültettek az első osztályra. Így mindenkinek jutott hely.
2023. júl. 10. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 BeefEater ***** válasza:
Igen, sokszor az is ugyan annyira tele van mint az economy.
2023. júl. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Augusztus végére Frankfurt-Los Angeles oda vissza közvetlen Lufthansa járat.

Első osztály: 3 700 000 forint Business class: 2 800 000 forint Premium economy: 900 000 forint turista osztály: 400 000 forint. Kb

2023. júl. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 winR ***** válasza:
#3-as: vagy kamuzol vagy nem tudod megkülönböztetni a business-t a first classtól. Gyanítom a business-t nevezed te firstnek.
2023. okt. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!