Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Elrontott születési dátummal...

Elrontott születési dátummal fel engednek a repülő gépre ?

Figyelt kérdés
Elírtam a születési dátumomat. 06 helyett 07-et írtam . Jeleztem e-mailben a lastminute.com oldanak, de most töltöttem le a beszálló kártyát és nem került javításra. Fel engednek így holnap reggel vagy itthon maradok?

2023. júl. 15. 17:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Hova utazol?
2023. júl. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ciprus, Larnaca.
2023. júl. 15. 17:05
 3/7 anonim ***** válasza:
Általában csak a nevet nézik, annak is csak az elejét. Nekem egyszer más vett jegyet, teljesen más névre, de a vezetéknév eleje stimmelt... felengedtek.
2023. júl. 15. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem veszik észre, ilyen szinten nincs rá idejük ellenőrizni.
2023. júl. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Elméletben probléma, gyakorlatban meg nem foglalkoznak vele. Max ha kifogsz egy szabálykövetőbb groundcrewt. Amúgy nem érzed cikinrk hogy a saját születési dátumoddal sem vagy tisztában.
2023. júl. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó ! De CINKNEK érzem és nem cikinrk :D de te nem hibáztál még? Még sosem gépeltél félre soha semmit ugye?… hagyjuk
2023. júl. 15. 20:12
 7/7 anonim ***** válasza:
:XD
2023. júl. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!