Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Rám szólnának miatta?

Rám szólnának miatta?

Figyelt kérdés

Idióta kérdés lesz de nekem nagyon fontos.

Egyéb okokból amiket most nem szeretnék részletezni, két darab nagyjából két centis pengét tárolok a telefontokomban (még hegyezőkből szedtem ki őket anno). Holnap utazunk repülővel és tartok tőle hogy a becsekkolásnál baj lehet belőle. Viszont ha nem vihetem magammal őket, az nagyon megviselne lelkileg. Nem áll szándékomban merényletet elkövetni vagy ilyesmi, de mindenképp vinnem kellene őket magammal, mert nem bírom ki nélkülük. A kérdésem a következő: ha a telefont az előírásoknak megfelelően rendesen kirakom a futószalagra ahol az ellenőrzés folyik, van rá esély hogy nem szólnak rám és visszaadják őket a telefonommal együtt? Totális baromság, hogy ilyenekkel foglalkozom, tudom 😔



2023. júl. 19. 15:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szinte biztos, hogy szólnának érte és kivetetnék. Esetleg ha van feladott pogyászod, akkor abba bele teheted.
2023. júl. 19. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
A repülőn úgyse vagdalhatod magad, tedd a poggyászba.
2023. júl. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

tiltott targyak


[link]


c) Hegyes végű vagy éles szélű tárgyak – a súlyos sérülés okozására

felhasználható hegyes végű és éles szélű tárgyak

2023. júl. 19. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a segítséget.
2023. júl. 19. 15:54
 5/13 anonim válasza:
De biztos felengednek pengével a repülőre... Lol 2-es.
2023. júl. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen tilos felvinni ilyesmit.
2023. júl. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem mindenkinek nagyon fontos, hogy inkabb ne utazz repulon.
2023. júl. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
65%

#7

Hát igen mert a fentiek alapján így meg kiborul, és tök jó buli valami őrjöngő utas miatt kényszerleszállni valahol…

2023. júl. 19. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Jó esetben ki is hallgatnak, amíg el nem megy a járatod, ha még erőlteted is a debilséget.

Ilyen kényszerességi szinttel egy penge miatt inkább kezelésre kellene járni előbb, nem reptérre.

2023. júl. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Kissé beteges dolog. A helyedben akkor nem repülővel mennék,ha nem tudsz két pengét nélkülözni. Ezért úgy kifognak àllítani a sorból,mint a sicc. Lehetxazt is megnézik máshol nem rejtegetsz e
2023. júl. 20. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!