Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » A kiwi.com-nak mi az e-mail címe?

A kiwi.com-nak mi az e-mail címe?

Figyelt kérdés
A Ryanairnél nem találom a foglalásomat, elvileg mivel a kiwi foglalta le, az ő e-mail címüket kellene megadnom, de sehol nem találom. Valaki tudna segíteni?

2023. júl. 27. 14:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Csak plus és prémium service esetén tudsz velük kapcsolatba lépni e-mailen. De ha a kiwinel foglaltal keress az emailjeid között a feladoknal kiwit és ryanairt is
2023. júl. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Megvan az elektronikus jegy, nekem az a problémám hogy a Ryanair alkalmazásban nem találom a foglalásomat. A Wizzairnel rendben van, ott már meg is csináltam magamnak a checkolast, de a Ryanairnel az emailt kéri, nem a nevet, és az én emailom nem fogadja el.
2023. júl. 27. 16:37
 3/11 anonim ***** válasza:
Oké, de ennél a szolgáltatonal nincs email elérhetőseg
2023. júl. 27. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Akkor felhívom őket. Mi az hogy nem találom a foglalásom amit kifizettem? Biztos hogy a kiwivel nem intézek többet semmit.
2023. júl. 27. 19:02
 5/11 anonim ***** válasza:
Remélem, sikerül
2023. júl. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
"Biztos hogy a kiwivel nem intézek többet semmit." Minden utazós fórumon elmondják ugyanezt napi nyolcan.
2023. júl. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Elhiszem, én most fogok repülni először, tanulságnak jó.
2023. júl. 27. 22:05
 8/11 anonim ***** válasza:
27%

Most fogsz először repülni és még csak utána sem néztél, hogy mit, hogyan? Mert ha még el kellett volna menni 60 kilométerre az első könyvtárba...

Egyébként nem kell a kiwit kizárni az életedből, de nem elsőre. Amíg nem vágod a repülést rutinszerűen, menetrendszerinti járatot szigorúan az adott légitársaságnál érdemes megvenni

2023. júl. 28. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Attila 04 válasza:

Sziasztok! Vettem egy jegyet én is Barcelonaba.Augusztus 30-ra.

Ott tart a dolog 1 hónapja, hogy várakozni kell a légitársaságnál az utasfelvételre. Az email elerhetoséget elkerhetem? Próbáltam telefonon hívni őket, de ki sem csengett a

2023. aug. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nekem is ezt írja, de elvieleg az is lehetséges hogy csak az indulás előtt 2 órával nyílik meg az utasfelvetel és küldik a beszállókartyákat. De azért én is felhívom őket hétfőn. A Wizzairnél persze nincs semmi probléma, ott nem kértek emailt csak nevet és számot, a Wizzair appban elintéztem a foglalást és már meg is van az augusztus 25-i beszállókartyám. De a kiwit és Ryanairt ezentúl biztos hanyagolom.
2023. aug. 5. 14:25
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!