Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Hogy éltek meg egy 13-14 órás...

Hogy éltek meg egy 13-14 órás repülő utat?

Figyelt kérdés
Nekem már EU N belül a két órás is ki birhatatlan. Oda fele 13 vissza 14 óra lesz egyhuzamban. Prémium economyt választottam és rögtön a business fal mögött hogy legalább legyen hely a labaknak.

#repülés #Ázsia #Prémium economy
2023. aug. 3. 14:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem is pont ennyi idős, de 10+ órás utaim nekem is voltak már.

Én 170 cm vagyok, simán elfértem, inkább a fenekem ültem el, jó volt sétálgatni néha.

Útközben gintonikozni szoktam, az kicsit ellazít, mert sajnos tiszta ideg vagyok mindig repülés közben, félek nagyon. :)

Filmezni otthon sem szoktam, de a gépen egész jók a játékok, a kockapókert pl. lehet nyomni útitárssal is 😀.

Az egyetlen szerencsém, hogy az időeltolódás viszont nem szokott megviselni, az első éjszaka után már minden rendben volt eddig :)

2023. aug. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Kényelmetlen, zsúfolt de hát mit lehet tenni, ki kell bírni. Nekem a turista osztályon sosem volt gondom a lábtérrel, viszont az ülések kínzóeszközök. Szerintem direkt tervezik ilyenre. Alapvetően a prémium economy sem oldja meg a gondot, hogy csak a business classon tudod vízszintesbe tenni az ülést. Én megtanultam kicsavarodva, fejenállva aludni a két étkezés között. Akár 3-4 óra szunyálás is aranyat ér a megérkezéskor, mert az a lényeg, hogy ott vagy, nem a repülés. Olyan gyorsan elrepül 12-13 óra is, utána marad a jól eső érzés, hogy mennyivel több pénzem maradt mert turista osztályon mentem.

Egyébként van már ilyen kérdés, keresd meg, ott is van sok válasz

2023. aug. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Aludni nem tudok, mert amúgyis horkolok és azzal nem szeretném az ülő tarsamat zavarni.

Azon gondolkodtam hogy iszok kicsit és akkor jarkalhatok a wc meg ülés közt. Én is félek kicsit főleg most hogy a világ végére megyek.

2023. aug. 3. 14:56
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Elmegy az is egész könnyen, filmezz sokat. Hova repülsz? Szöul? Bali? Bogota? Valami ilyesmire jön ki a matek :D
2023. aug. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Soknak tűnik, de hamar elrepül az idő. Filmezz, egyél, igyál és túl is vagy rajta.
2023. aug. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Nincs az a világ végén. Az Új Zéland. Én is próbálkoztam alkohollal, de nem igazán jön be, nem alszom el könnyebben. Sőt én is úgy kezdtem, hogy én itt soha nem fogok tudni aludni, aztán elég repülés után megtanultam. Első alkalommal persze nem könnyű. Túl fogod élni, kicsit kényelmesebb lesz premium economy ülésben, nem lesz semmi baj. Ne törődj a horkolással, lesz a gépnek úgyis elég alapzaja, meg ha a melletted ülő beteszi a fülhallgatóját. nem is fog hallani. Május végén jöttünk Detroitból, pont volt egy horkolós a folyosó átellenes oldalán, de inkább mulatságos volt, mint zavaró. Zavaró majd a kisgyerek(ek) lesz(nek) akik közül némelyik nagyon jól viseli az utat, de van aki végig szirénázza az utat. 30 sorral hátrébb is hallani. De még azt is ki lehet bírni.

Hidd el, akarni kell valamennyit szunyálni, busásan megéri, ha nem mosott sz*rként kell leszállni a célállomáson.

2023. aug. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Alapvetően aludni szoktam. Amint befejeztem a kaját, kicsit felállok, séta, aztán hamar elalszom.


A leghosszabb utam London - Sydney volt, viszont az szerencsére business class volt. Ott is ugyanez volt a rutin, persze kicsit kényelmesebben aludtam

2023. aug. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippeket. Gondolom tényleg szarul fog esni az idő eltolódás és a meg érkezés. Meg próbálok kicsit aludni.Amúgy Japán az úti cél 🙂
2023. aug. 3. 17:34
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Jobb este érkezni, mert másnapra kipihened magad még ha nem is tudtál aludni útközben. Economy-n nekem nem szokott sikerülni aludni.
2023. aug. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az út eltelik, ki lehet bírni. Amit mindenképpen javaslok az a kompressziós zokni.
2023. aug. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!