Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Ha a booking oldalon előre...

Ha a booking oldalon előre kifizetem a szállás teljes árát, onnantól már nem terhelik meg a kártyámat semmivel és nem is fognak keresni telefonon?

Figyelt kérdés
2023. szept. 16. 14:57
 1/5 A kérdező kommentje:
Bocsánat rossz kategóriába írtam de gondolom itt is van olyan aki jártas ebben
2023. szept. 16. 15:31
 2/5 anonim ***** válasza:
55%

Ha egyszer előre kifizetted, akkor a Booking nem terhel többet, és alapesetben telefonon sem fognak keresni.

Viszont elméletileg azért előfordulhat, hogy a szállás részéről felmerülő valamilyen nem várt probléma miatt esetleg mégis keresnek (mondjuk csőtörés miatt elázott a szoba, és egyeztetni kell hogy mi legyen).

Ugyancsak előfordulhat egyes országokban, hogy annak ellenére hogy előre fizettél, valamilyen kis összeg még esedékes lesz a helyszínen, leginkább ilyen üdülőhelyi adók szoktak lenni, 1-2 EUR/fő/nap, ezekkel előfordul hogy a Bookingnál fizetett összegben nincsenek benne és a helyszínen kell fizetni. Ezt viszont már nem a Booking terheli.

2023. szept. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mondjuk soha bem értettem, hogy miért kéne előre fizetnem akár a bookingnak is. Genius 3 szinten vagyok, 90%-ban az USA-ba utazok, mindig 1-2 bappal az érkezes előttig lemondható szállodát foglalok helyszíni fizetéssel. Megérkezem, jónapot, köszönöm. Amit eddig zároltak azt most beterhelik a kartyámra oszt kész. Miért fizetnék a bookingnak barmit is, főleg előre?
2023. szept. 17. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kifizettük a szállás teljes árát. Arról volt szó, hogy a helyszínen kell még fizetni 50 euró kauciót. Két nappal az utazás előtt írtak, hogy 24 órán belül utaljuk át az összeget. Szóval nekünk írtak.
2023. szept. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 winR ***** válasza:
Én több helyet is foglaltam 2 hétre, előre fizettem, de mindenhol kértek kártyát a kaució miatt. En már a booking-on kívül, a szállás vonja le.
2023. szept. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!