Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Skrill kártyával lehet repjegy...

Skrill kártyával lehet repjegyet venni?

Figyelt kérdés

2023. szept. 22. 01:06
 1/6 anonim ***** válasza:
83%

Gondolom ez a skrill ugyanolyan, mint a revolut.

Repjegyet vehetsz vele, csak magán a repülőn nem fogadják el, ha kaját vagy parfümöt akarsz venni.

2023. szept. 22. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem sok egyértelmű támpontot találtam a weboldalukon, de nekem úgy tűnik, hogy egy Mastercard kártyát adnak, amit előre fel tudsz tölteni valamilyen összeggel (akárcsak a Revolut esetében is). Szóval ugyanúgy tudsz vele fizetni mindenhol, mint bármelyik másik Mastercard kártyával is.


Ahogy #1 írta, repülő fedélzetén a Revolut kártyát nem szokták elfogadni. A pontos oka ismeretlen, viszont a Skrill esetében előfordulhat ugyanilyen diszkrimináció.


Itt ajánlanak rá megoldásokat:

[link]

2023. szept. 22. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Abban egyébként biztos vagyok, hogy ez a diszkrimináció ellentétes a Wizzair és a bankja közötti kártyaelfogadói szerződéssel. Valaki felnyomhatná már őket a Visánál.
2023. szept. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

#3 Jogos felvetés. Teljes értékű Visa (korábban Master Card) kártyát adnak, a kibocsátó bank alapján nem lenne joguk diszkriminálni.


Nyilván nem véletlenül maszatoltak a linken szereplő hivatalos válaszban is, hogy adtak ugyan választ, csak nem mondtak vele semmit sem.

2023. szept. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az európai társaságoknál nem nagyon találkoztam vele már jó ideje (lehet, hogy az EU megtiltotta, vagy rájöttek, hogy nem éri meg?), de némelyik légitársaság és repjegy közvetítő oldal (talán inkább Amerikában?) szokott olyat csinálni, hogy kiválasztanak egy bankkártya típust (valószínűleg a legritkábbat, amivel minél kevesebben rendelkeznek - vagy aminek az előnyben részesítéséért fizet a kártya kibocsátó cég?) és azzal felár nélkül fizetheted ki a repjegyed, más típussal meg valamilyen kártyás fizetési díjat számolnak fel érte. Én utoljára egy amerikai repjegynél futottam bele, hogy Visa-val nem volt felára, minden mással igen.
2023. szept. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
#5 Igen, ha jól emlékszem régen a Ryanair csinálta ezt és talán pont Skrill kártyával volt ingyenes és minden egyéb esetben plusz díjat számolt fel.
2023. szept. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!