Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » A Wizzair feladott poggyász...

A Wizzair feladott poggyász túllépéséért mekkora díjat számol fel?

Figyelt kérdés
10kg a megengedett a foglalásomhoz, azonban sajnos 19-re sikeredett, és sajnos nem tudok mit kipakolni belőle. Tudja valaki, hogy mennyi kg-túllépési díjra számíthatok forintban? Előre is köszönöm a válaszokat.
dec. 27. 18:29
 1/7 aHermann ***** válasza:
100%

Szia!

5250,- Ft/kg a túllépés, vagyis a te esetedben 47250,- Ft-ot kell fizetni a honlap szerint.

[link]


Ha tényleg nincs mit kipakolni, akkor módosítsd a feladott poggyászt. Az szerintem még a legrosszabb verzióban is olcsóbb (+20 kg csomag), mint a helybeli bírság.


(Esetleg a jövőben 10kg-val, a kabinbőrönd méretben gondolkozz. Abba fér el 10kg cucc kényelmesen).

dec. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudtad, hogy ennyi cuccod lesz, alapból miért nem 20 kg-sat vettél? Azért ez nem 1-2 kg eltérés
dec. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Sajnos nem én foglaltam a repjegyet, karácsonyra kaptam. Köszönöm a válaszokat. Megpróbálom a módosítást.
dec. 27. 19:23
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyedül utazol? Mert nekem volt már olyan, hogy elnézték a túllépést, mert a velem utazónak kevesebb volt jóval és a kettőnk átlaga pont jó volt.
dec. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy mennyi időre utazol? Mikor a barátommal mentünk Marokkóba egy hétre, kettőnk cucca volt 17-18 kg, szóval el nem tudom képzelni, hogy mit pakolsz be.
dec. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

#4 egy foglalason belul az osszsulyt nezik. mi most utaztuk es egy 10 es egy 20 kg feladott borondot vettuk. a parom borondje 14 kg volt, az enyem 15, igy nem volt belole gond.


a kerdezo akkor jar jol, ha vasarol meg egy feladott borondot, mert az olcsobb lesz, mint a 9 kg tulsuly

dec. 28. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek! Végül sikerült 20kg-ra módosítanom.

5/6 : két és fél hétre hétre utazom, főként ezért pakoltam ennyi mindent.

dec. 30. 09:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!