Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Wizzair online becsekkolás 30...

Wizzair online becsekkolás 30 nappal utazás előtt úgy hogy nem fizettem pluszba érte?

Figyelt kérdés
Legolcsobban vettem két repjegyet, se helyjegy, se biztosítás, se poggyász se semmi :) Úgy olvastam hogy 24 órával előtte indul majd azoknak a becsekkolás akik nem fizettek ezekért. Viszont 30nappal előtte megjelent a lehetőség az appban. De még nem mertem elkezdeni. Végig engedné csinálni? Mikor éri meg ilyenkor becsekkolni? Titkon azért örülnénk a férjemmel ha egymás mellé dobna a gép 🥴

jan. 24. 07:21
 1/8 anonim ***** válasza:
33%
Én eddig nem közvetlenül vettem jegyeket, hónapokkal utazás előtt és mindig felajánlotta a rendszer az automatikus becsekkolást, plusz pár ezerért. Indulás előtti napon jött is a beszállókártya. Most közvetlenül Ryanairnél vettem, itt nem volt ilyen lehetőség. Én is várom, hogy megkezdődjön a becsekkolási lehetőség
jan. 24. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
33%
Nem engedné.
jan. 24. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Engedne, ha fizetnel a helyvalasztasert.
jan. 24. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha elkezded, akkor fel fogja ajánlani a helyválasztást (vagy az általa javasolt ülőhelyeket) és kifizetteti. Ha nem viszed végig (nem fizetsz), marad a 24 órán belüli check in random helyekkel.

Tapasztalataim szerint extrém kicsi az esély, hogy egymás mellé adjon helyeket (kb. a 10. utazásnál), de ha nincs tele a gép, akkor cserélgethettek, más is fog.

jan. 24. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha meg nagyon egymás mellé akartok ülni, ne sajnálj rá pár ezer forintot, van olyan opció, hogy nem választasz helyet, csak annyit, hogy egymás melletti legyen mindenképpen, ez nem drága.
jan. 24. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Becsekkolhatsz, de az ülőhelyválasztásnál nem választhatod az ingyenes, randomhelyes opciót.

Tehát fizetés nélkül nem fog végigmenni a folyamat.

jan. 24. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%

Én írtam az első választ.

Nem közvetlenül légitársaságnál foglaltam eddig, ülőhely választás nélkül, automatikus becsekkolást kifizettem, utanként, személyenként kb1500Ft és küldték indulás előtti napon a beszállókártyákat.

jan. 24. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) már értem, akkor már nem is reménykedem az egymás melletti helyben😂 hát azért nem pár ezer sajna. 40 környéke kettőnknek az is ha én választok helyet meg az is ha mindegy hol csak egymás melletti. 46 volt összesen a jegy szal offoljuk. Kibírjuk azt a 2,5 órát csak ne büdit fogjak ki😂
jan. 29. 10:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!