Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Változhat még a nyári menetren...

Változhat még a nyári menetrend a légitársaságoknál?

Figyelt kérdés

Alicante lenne az úticél július Wizzerrel vagy Rayanerrel mennék.

Várjak még a repjegy vásárlással, hátha olcsóbb lesz egy két hónap múlva? Esetleg változtatnak az indulási napokon?


febr. 11. 20:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Akkor vedd meg, ha az ár elfogadható neked!

A menetrend még simán változhat addig.

febr. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A Wizzair-ről most sok variálást lehet hallani, szóval ott most főleg nem fix semmi.

Viszont a fapadosnál folyamatosan változnak az árak is, érdemes folyamatosan figyelni. Valószínűleg lesznek még olcsóbbak is, főleg ha nem fix a dátum, hanem rugalmasak vagytok, viszont mindig benne van az is a pakliban, hogy feljebb mennek, ezt azért sosem lehet biztosra tudni.

Én jártam úgy pár éve, hogy addig variáltam az ülőhelyfoglalásnál, hogy mire telefonon megbeszéltem az útitárssal, hogy hogy legyen, kidobott a rendszer...aztán egyből újra beléptem, és már majdnem 20e Ft-tal olcsóbb lett a két jegy 😀

febr. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

A nyaralás nem valami amire rábüfizek és megveszem. Ez életed alapvető dolga.

Mellesleg szeptemberben volt egy rakás tizezer Ft/irány jegy Alicantéba, ezek szerint lemaradtál róluk.

Csak hogy okosodj még, a menetrend módositás a létező legjobb dolog, amit egy utazó kifoghat, mert onnantól szabadon teheti a legjobb időpontokra a jegyét.

Te erről is lemaradtál.

Alicante most is drága, a nyáron is drága lesz.

Tavasszal kicsit olcsóbb.

Várj még.

febr. 13. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"Csak hogy okosodj még, a menetrend módositás a létező legjobb dolog, amit egy utazó kifoghat, mert onnantól szabadon teheti a legjobb időpontokra a jegyét."

Kivéve ha neki az lett volna a legjobb időpont, amit pont töröltek...

febr. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!