Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Aki sokszor utazik ad pár...

Aki sokszor utazik ad pár tippet, hogy lehetne egy külföldi utazást összehozni, kevesebb összegből is? Annyira felmentek az árak.. de azt sem szeretném h emiatt sehova ne utazzak. Van pár tippetek? Úticélok ahol alacsonyabbak a lakásfoglalások.

Figyelt kérdés

febr. 13. 21:49
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Dehogynem. Szépen körbe is írtad
febr. 23. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a hasznos utazasi tippeket, és nagyon értékelem azokat akik érezhetően segítőkész jellegű tanácsokat írtak.
febr. 23. 23:35
 13/18 anonim ***** válasza:
A 9-es kommentelő hol írt arról hogy tudd a kereseted növelni?? Teljesen normális tanácsokat adott.
febr. 24. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Nem a 9.re értettem, a kilences nagyszerű
febr. 25. 17:23
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

8. Fene nagy okosságot írtál, szerintem aki valaha nézett már szállást, az pontosan tudja, hogy 15-35 között lehet szállást találni, de azért mondjuk 10-12 napra már nagyon nem mindegy, hogy 15 vagy 35, illetve az se mindegy, hogy hol és MIT kap. Na ilyenkor igenis jól jönnek a költségcsökkentős tippek. Mert például béreltem már New York Cityben 25/éjért 80 négyzetméteres hatalmas lakást, pedig ott ez még szobaárnak is olcsó, vagy Barcelonában 10/éjért szobát 2 főre, belvárosban - aminél még a hostelek is drágábbak amúgy. Mindegyik nagyon jó választás volt.

Repjegyet pedig én már rég nem láttam 6000-ért, amióta szeretett pártunk és kormányunk bevezette a különadót... Mármint csak odaútra igen, egyet találtam most, Berlinbe. De ha neked van tuti tipped tényleg olcsó repjegyekre, igazán megoszthattad volna velünk, mert erről szólt a kérdés...

febr. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Hát például egy nyári, tipikus nyaralóhelyre tényleg nem olcsók a fapadosok sem, most néztem egy júliusi Ciprusra szóló Wizz jegy 182 580Ft ha a vissza utat is számolom, basic, 1 főre, jelenleg. Ha még feladóst teszel hozzá, még több. Nem tudom, hogy ez pár hónap múlva is ennyi lesz-e, de már most ijesztget a honlap, hogy csak 4 hely van ezen az áron.

Általában az olcsó jegyeknél is akkor ugrik meg az ár, amikor feladóst is hozzá teszel.

Azt is néztem nemrég, hogy olcsóbb a LOT-tal Varsón keresztül átszállással Amszterdamba menni, mint a Wizzel Eindhovenbe, ahol amszterdami végcél esetén még jön egy busz költsége is.

Bár én is messze szakmailag megmagyarázhatatlannak, szemellenzősnek tartom a légiközlekedésre kivetett extra adót, de az áremelkedésekben szerintem kisebb szerepe van. Azonkívül naivitás azt hinni, hogy csak a mi kormányunk élt ilyen rövidlátó intézkedéssel, tessék megnézni O’Leary legutóbbi kirohanását a német kormány hasonlóan ostoba intézkedéséről.

Hirdetnek egy csomó olcsó helyet is, de ha nem azon a napon akarok menni, netán feladós csomagom is lenne, akkor a 16 ezres jegy már 40-50 ezer, és lehet, hogy a visszautam már eleve nem 16 ezerről indul. Tehát, ha olcsón akarsz utazni, nagyon meg kell fegyelmezni az igényeidet, ami nem mindenki számára lehetőség. Az meg, ha feladok csomagot és így több a rárakott plusz költség mint az eredeti jegy, az sajnos nem az extra adó miatt van, legyünk realisták

febr. 26. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
55%
A repjegyeket nem szomba, vasarnapi napokon kell nézni, mert sokan akkor néznek jegyeket és a dinamikus árazás miatt akkor drágábbak a jegyek. Ha pl hetfo, kedd,szerda délelőtt nézel egész más árak lesznek. De pl Bécsből 3-ad annyiért ajánlott Ryanair jegyet Malagaba, mint Budapestről. És ezek az alapárak. Ahol nem kulonadokkal szopatjak a legitarsasagokat onnan lehet olcsóbban utazni
febr. 26. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem eddig egyedül az vált be, hogy ha tudom, hogy utazni fogok, akkor google flightban beállítom az árfigyelést és amikor látványosan csökken, akkor gyorsan lecsapok rá. A rugalmas dátumokkal az a bajom (amikor tényleg nagyon olcsó jegyeket ajánl fel a rendszer), hogy egy hétvégi városnézős ajánlatnak kb. semmi értelme, mert péntek éjszakai érkezés után vasánap kora reggeli indulást kínál olcsón, vagyis lényegében egy napos városnézés, de két éjszaka szállással. Lehet, hogy repjegy szempontjából olcsó, de szállás szempontjából nagyon nem gazdaságos. Mostanában azért fix dátumra min. 30-35 körül van egy főre egy európai úticél (oda-vissza útra), de ehhez is kell némi rugalmasság.
febr. 26. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!