Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Feladott bőröndre kell, vagy...

Feladott bőröndre kell, vagy ajánlott névcinmkét rakni?

Figyelt kérdés

febr. 20. 20:47
 1/4 anonim ***** válasza:
73%

Kelleni nem kell, még ajánlottnak sem mondanám. Maradjunk annyiban, hogy lehet.


Viszonylag kevés olyan szituáció van, amikor hasznos. Egyáltalán van? Jó, ha ott hagyod valami random plázában, vagy buszpályaudvaron a bőröndödet és magánemberek találják meg, akkor igen (feltéve, hogy vissza akarják adni), de a reptéri manőverek kapcsán szerintem tök felesleges. Ha elkavarják a bőröndödet akkor a légitársaság a rajta lévő "tag"-et fogja nézni, amit becsekkoláskor kaptál, nem a névcimkét.

febr. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
95%
Így van ahogy írod. Nekem most Houstonba nem érkezett meg a bőröndöm és mire meghozták, már máshova kellett mennem. Jeleztem a KLMnek, hogy most már hozzák inkább a magyarországi címemre. Hétfőn érkeztem haza, csütörtökön már hozta a futár. Kizárólag a baggage tag számít ilyenkor
febr. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

A repteren tesznek ra azonositot, nem szukseges ra mas.


Artani viszont nem artasz vele, nekem is van rajta cedula nevemmel, telefonszamommal.

febr. 21. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ajánlott. Ha lejön a reptéri címke nem árt, ha tudják kié. Én belűlre is teszek egy cetlit.
febr. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!