Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Budapestről Mexikóba repcsivel...

Seila kérdése:

Budapestről Mexikóba repcsivel hogy lehet eljutni?

Figyelt kérdés

Gondolom át kell szállni Írországban és onnét megy repcsi egyenesen Mexikóba, vagy csak az USA-ba és onnét megint át kell szállni?

Milyen oldalon tudnám ezt megnézni a járatokat?


febr. 26. 15:56
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

skyscanner.com


A jegyet pedig a légitársaság weboldalán vedd meg!

febr. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Én 2015-ben mentem, akkor Frankfurtban és Mexikóvárosban szálltam át, de jó pár egyéb opcióm lett volna. Az óceánjáró gép viszont sokat késett, rohannom kellett az átszálláshoz.

Amúgy a skyscanner jó tipp.

febr. 26. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mi 2016-ban voltunk, Cancúnban szálltunk le, Amszterdam és New York volt a két átszállóhely (visszafelé pedig Atlanta).
febr. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. :)
febr. 26. 22:08
 5/10 anonim ***** válasza:

Hogy hol kell átszállnod azt az hatarozza meg, hogy melyik légitarsasággal mész. Mindegyik légitársaság a saját központi repterére visz Budapestről és a szélestörzsű távolsági gépével onnan tovább. Cancunba van pl. Bécsből közvetlen járat, mert a sok osztráknak olcsó nyaralás és akkor nincs átszállás. Te tudod. Én az útjaim 2/3-át Bécsből indítom, sokszor olcsóbb és nagyobb a választék mint Pestről


Tájékozódj a fent említett skyscanner oldalon, vagy a google flghtson, de repjegyet mindig a konkrét választott légitársaság oldalán vegyél.

febr. 26. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 BeefEater ***** válasza:
Budapest -> London -> Mexikóváros lenne nekem a legkényelmesebb. Mondjuk attól is függ, hogy Mexikóban hova akarsz menni.
febr. 27. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mi Londonban szalltunk at Cancunba menet.
febr. 27. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ismerőseim Amszetrdamban szálltak most át pár hete. De kapásból vagy 5 ismerősömet tudok mondani, aki az elmúlt fél évben Mexikóban volt, szóval nem lehet nagy cucc eljutni és felkapott lett, ahogy látom.
febr. 27. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
86%

Hát erről beszéltem. Ha British Airways-el utazol, vagyis náluk veszed az EGY DARAB Budapest Mexico City/Cancun/Mittudomén City jegyet, akkor nem Frankfurtban fogsz átszállni, hanem Londonban, nagy valószínűséggel Heathrown. Ha KLM-nel mész akkor Amszterdamban, ha Air France-szal akkor Párizsban, ha Lufthansával akkor Frankfurt/Münchenben, ha Finnairrel akkor Helsinkiben, ha Iberiával akkor Madridban, ha LOT-tal akkor Varsóban ésatöbbi ésatöbbi.

Te döntöd el, hogy milyen szempontok szerint döntesz, mi nem ismerjük a szempontjaidat

febr. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mi most Isztambul -> Mexikóváros -> Cancún vonalon mentünk Turkish Airlinesszal.
márc. 2. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!