Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Elengedjem a 17 éves lányomat...

Elengedjem a 17 éves lányomat külföldre?

Figyelt kérdés

A kérdésem elsősorban a szülőkhöz szólna.

A 17 éves lányom és barátnője(aki szintén 17) ki szeretne menni Prágába repülővel.

Kb 1 napról lenne szó, dél körül indulnának és hajnalban jönnének haza.

Eddig még nem voltak szülői felügyelet nélkül külföldön, de most nincs lehetőségünk velük menni.

Tájékozódni jól tudnak, azzal nem lenne gondjuk, angolul is jól beszélnek.

Az ottani emberek miatt félek, hogy ott történne velük valami, nem tudom milyen emberek vannak ott.

Pesten és környékén voltak már többször csak ketten és abból nem volt soha probléma.

Ők nagyon szeretnének menni, de tanácstalan vagyok, hogy elengedjem-e őket.

Tapasztalatokat és véleményeket várnék! Előre is köszönöm!



márc. 1. 17:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Én 15 évesen utaztam egyedül külföldre a húgommal, azóta is rendszeresen legyen akármilyen messze. Prága egy jó kezdés, nyugodtan engedd el őket szerintem, ebben a korban már eléggé megbízhatóak.
márc. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Pesten és környékén merrefele (milyen helyeken) voltak? Mert pl. múzeum nem különösebben veszélyes, éjszakai buli annál inkább.
márc. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Prága semmivel nem veszélyesebb város, mint Budapest. Sőt, talán még kevésbé veszélyes, mert nincs problémás kisebbség.
márc. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Én elengedném a helyedben. Ha meg lehet benne bízni akkor mindenképpen. Az amitől félsz az itthon is megtörténhet.
márc. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy el, de ez a dél körül indulni és hajnalban vissza elég nagy hülyeségnek tűnik.
márc. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Prágában sokkal jobb a közbiztonság, mint Budapesten. Szerintem simán engedheted őket, élettapasztalatnak is nqgyon jó lesz.
márc. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
mi voltunk Pragában 1 hetet. Szép város csomó látnivaló van. 1 fél napra nem éri meg. Amúgy teljesen biztonságos, feltéve ha nem rossz helyekre tévednek be.
márc. 2. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

#2

Pl: Koncerten voltak Pesten, vásárolgatni, stb..

márc. 2. 12:30
 9/14 anonim ***** válasza:
27%
Prága sokkal biztonságosabb, mint Pest, mert ott szinte kizárólag fehér emberek vannak.
márc. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Voltunk Prágában, sokkal biztonságosabb, mint Bp. Ez tény.


ÉN elengedném, persze, a nyóckerben előbb esne baja, mitn Prágában.

márc. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!