Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Jártál már Antalyában repülővel?

Jártál már Antalyában repülővel?

Figyelt kérdés

Melyik terminálról indul a Wizz Air gépe Debrecenbe, Budapestre?

A Wizz oldala azt mutatja, hogy nem használhatók a mobil beszállókártyák Antalya repterén! Tényleg így van? Szerintem nem jól működik a mutató, mert olyanokat is jelez, amit már tapasztaltam használat során.

Itt is a "szokásos" az utasfelvétel sorrendje a hazafelé való induláskor, egy feladó poggyásszal?

Tud valaki Antalya központjában svédasztalos, korlátlan szedéses éttermeket?


Köszönöm! : )



márc. 6. 11:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Repülővel nem.
márc. 6. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól emlékszem, Bravofly-jal voltam, isztambuli átszállással. Késett a gép, emiatt a csatlakozást is lekéstem... Visszafelé valami O betűs belföldi légitársasággal utaztam Isztambulig, onnan Turkish Airlines-szal haza pár nappal később. Még arra emlékszem, hogy a notebook-omat elkérték és be kellett kapcsolni, kíváncsiak voltak, hogy nem bomba-e.
márc. 7. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Jártam, de charter géppel, és onnan továbbmentünk busszal Alanyába. A beszállókártyát nyomtasd ki a biztonság kedvéért, abból baj nem lehet.
márc. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Kapsz online egy ideiglenes papírt amire rá is van írva, hogy nem beszállókártya. Ezzel kell beállni a check in pulthoz ahol kinyomtatják a beszállókártyádat.
márc. 11. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

4/4

online - papír

A check in pultnál milyen formában mutathatom be az "érvénytelen" besz.kártyát? Az a kérdés, hogy mobilon megtehetem-e?

Ha, jártál már ott, akkor az utasfelvétel sorrendjét is letudnád írni a tranzitváróba való jutásig? Check in + poggyászfeladás, szeku, tranzit, útlevélellenőrzés, kapu, beszállás a sorrend?

márc. 11. 22:43
 6/11 anonim ***** válasza:

Mi kinyomtatva vittük, akiket láttunk nekik is szintén nyomtatott formában volt. Bár ha van rajta QR kód vagy vonalkód lehet nem kell, passz. Mi biztosra mentünk és kinyomtattuk.


Azt hiszem az első egy biztonsági ellenőrzés. 2 van belőle nem tudni miért. De egyébként stimmel ahogy írtad.

márc. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem vidd magaddal kinyomtatva, de első körben próbáld meg telefonon bemutatni! Így tudni fogod, amikor legközelebb mész (ha mész), hogy lehet-e.
márc. 13. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

6

Mindenképpen kinyomtatom. Csak tudni szerettem volna előre, hogy a mobilos működik-e.

Ahogy te is írod, én is úgy hallottam, hogy érdekes módon a szekuval kell kezdeni. Feladandó poggyász is lesz és ezzel kell átesni rajta? Na, ez az elég fura!

Ezután kell c-i pultnál feladni és a besz.kártyát intézni. Majd, ismét egy már rövidebb ellenőrzés. Valahogy így volt?

márc. 18. 17:18
 9/11 A kérdező kommentje:

7

Ez a tervem, mindenképpen!

A madeirai repteret is nyomtatásra kéri a Wizz mutatója, pedig ott is lehetett mobillal jelentkezni az utasfelvételre.

márc. 18. 17:25
 10/11 anonim ***** válasza:
Az is lehet hogy itt átnézik a feladott poggyászt is és később már ezt sem kell nekik. Jól írod, ez a menete.
márc. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!