Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Hogyan állsz a repüléshez?...

Hogyan állsz a repüléshez? Szeretsz vagy utálsz repülni?

Figyelt kérdés
márc. 11. 16:52
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Félek tőle, bevallom, mikor repülőről készült fotókat látok, akkor is összeszorul a gyomrom. Nekem ez nem szép, hanem inkább ijesztő.

Egyszer repültem Angliába. Vagyis ez két repülés volt (oda-vissza). Nyilván vannak helyek, ahol az összes kellemetlensége ellenére be kell vállalni, mert nem lehet menni másképp, de ha lehet kerülöm.

márc. 12. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
37%
Fapadodon borzalom
márc. 12. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 NTBS ***** válasza:
Szeretek.
márc. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
81%
@12 Milyen lényegi különbség van egy Európán belüli, két órás repülés esetén abban, hogy a Wizz visz vagy a Lufthansa, leszámítva egy elég véleményes szendót meg egy kávét? A lábtér 3-6 centivel szokott nagyobb lenni, ilyen rövid időre sokat nem számít, plusz ha fapadoson megveszed a lábteret meg rendelsz magadnak 10 sört, meg mindig olcsóbb, mint a lufi.
márc. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Semleges, kb. mintha buszon ülnék. Az elején még izgi volt, de most már gyakran repülök, így rég elveszítette a varázsát. Egy szigeten élek szóval nem sok más opcióm van, ha nem akarok napokig kompon ülni :D A reptéri macerát nem szeretem, sok extra időt elvesz és elég unalmas is.
márc. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Nekem van pilóta szakszóm, szóval szeretek repülni.


A tömegközlekedés részét viszont nem szeretem annyira. Kényelmetlen, zsúfolt, sok a várakozás...


Az utazásnak vannak sokkal élhetőbb formái, amik persze némileg lassabbak.

Ha van idő, és az utazás a cél, nem az ottlevés, akkor nem a repülőt választom, ha tehetem.

márc. 16. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Utálom - és nem is repülés részét, az oké, hanem az előtte lévő 1,5 órás bszódást.
márc. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
14-es, hát pl a Wizzairt inkább kihagynám, ha lehet, az a legaljább társaság a fapadosok közül.
márc. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!